Jaka konsola

ps3 więcej wszystkiego ,net,multiplayer free ,wifi,dema za darmo ,blu ray , grafa taka sama ,zobacz vs na youtube nie widać różnicy,ogólnie ps3 bardziej sie opłaca/a gry w porównalnej cenie

Ejj ale powiedzcie mi jakie mogą być uszkodzenia/usterki w ps3.Np w xbox 360 są rod-y a w ps3 co?Nie za bardzo orientuję sie w tym temacie więc pytam :stuck_out_tongue: .

Jeszcze góra rok i gry na PS3 będą wyglądały jak teraz filmy… a w x360 już nic się nie zmieni, bo PS3 ma duży zapas mocy obliczeniowej w porównaniu do x360.

Ejj ale powiedzcie mi jakie mogą być uszkodzenia/usterki w ps3.Np w xbox 360 są rod-y a w ps3 co?

Dodane 18.07.2009 (So) 14:17

Mam do was jeszcze pytanie.Znalazłem na allegro xbox 360 w wersji jasper:

http://www.allegro.pl/item686162637_xbo … p_krk.html

i falcon:

http://www.allegro.pl/item688210568_xbo … tanio.html

Czy to byłby lepszy wybr od ps3?Czy te konsole są mniej awaryjne od ps3 i czy nie mają rod-a?

Bardzo proszę o odpowiedzi.Wiem wiem te konsole są przerobione żeby piraty czytały.Podkreślam że nie mam kosy na kupowanie gier po 100zł raz czy kilka razy na miesiąc.

Wydaje mi się że masz fałszywe informacje.

Pierwsze tego typu pogłoski mówiły że XBOX nie pociągnie GTA 4 niestety okazało się że gra działa wyśmienicie i to w wyższej rozdzielczości niż na PS3.

Proponuje też zastanowić się na możliwościami konsol o których mowa.

Xbox potrafi wykonać 48 bilionów operacji shaderów na sekundę a PS3 100 miliardów operacji na sekundę.

I mówię tu o czysto technicznych możliwościach konsol czyli konstrukcji GPU. I choćby ci ktoś natkał do głowy rożnych informacji dokumentacja tych chipów (któą znajdziesz w internecie) bardzo jasno mówi co ma jaką moc.

Ponadto twórcy skarżą się, że na PS3 się trudniej programuje. Nie wiem ile w tym prawdy, a ile podpłaty ze strony producenta okienek… Wracając do tematu.

  1. Oczywiście jasper, bo nowszy model i zasilacz 150w itd. Ogólnie im później zrobiony tym lepiej.

  2. Według tego co piszesz to tak, dla ciebie Xbox będzie lepszym wyborem niż PS3, bo można go przerobić (nie jestem zwolennikem tego typu rzeczy i do niczego nie namawiam), a PS3 póki co się nie da (to jako ciekawostkę podaje). Xboxy ogólnie już nie są takie awaryjne jak były na początku. Rroda możesz dostać zawsze, ale raczej mało prawdopodobne. Użytkuj konsole normalnie, a nic się z nią nie powinno dziać.

Mam jeszcze pytanie ,czy gdybym kupił xbox 360 w wersji jasper i byłby przerobiony i jeśli dostałbym rod-a to w tedy co?do naprawy do serwisu oddać czy na gwarancję ?Bo niewiem czy na gwarancji by sie skapli czy przerobiony.Czekam na odpowiedzi

skapli by sie ;d

A jeśli bym postawił xboxa na parapecie i okno otworzył to czy było by mniejsze prawdopodobieństwo złapania rod-a?

Eeee bez obrazy, ale (LOL) wątpię. Mówię jak normalnie będziesz używał konsoli powinno wszystko być ok… w końcu to nie są jednorazówki chociaż też się je robi w Chinach :D. Co do oddania na gwarancję możesz próbować jak masz nienaruszone plomby, jak nie sprawdzą softu to ci naprawią i odeślą za free, a jak się kapną to nie wiem chyba będą kazali zapłacić, albo skonfiskują.

Heh najlepiej włóż X-a do wanny :stuck_out_tongue:

Problem z Rrod-em w nowszych konsolkach już rzadko występuje.No i przed zakupem zastanów się czy będziesz używał konsoli do gier multi bo w X-ie to dodatkowy koszt.No i czy będziesz grał na tzw. “kopiach zapasowych” [-X czy orginalnych grach bo na tych pierwszych to na razie :wink: tylko na X360 (no i z nowszych konsol to na Wii :x )

Sam posiadam xboxa 360. Nie jest tak, że kupisz konsolę i za ok. 8-12 miesięcy dostaniesz ROD-a. Zależy od jakości wykonania konsoli i jej użytkowania. Mam od miesiąca konsolę, chodzi prawie 4 h dziennie i jak narazie nic nawet się nie przycięła… A różnicy z PS3 nie widziałem, no chyba że wychodzą w marginalnie różne gry na te konsole np. metal gear solid tylko na ps3 a tekken 6 wyjdzie za to na obydwie :wink: