Jaka książka do nauki C# za ok.50zł

Szukam książki do nauki programowania w języku C#. Jestem (bardzo) początkującym jeśli chodzi o ten język. Szukam czegoś gdzie będą wytłumaczone podstawy programowania w “okienkach” czyli robie np. button i do niego wrzucam akcje, że coś tam się stanie jak go kliknę. Wszystkie poradniki i książki które znalazłem były o “programach w konsoli”. Znalazłem na forum podobny temat z października, ale autor nic nie pisał o programowaniu w “okienkach” i może wyszło już coś nowszego. C i C++ nawet dość szybko ogarnąłem więc pewnie i z tym nie będzie problemu, potrzebuje tylko dobrego wytłumaczenia. Książka może być w języku angielskim, byle była przystępnie napisana. Cena jak w temacie ok.50zł. Może być więcej ale tylko i wyłącznie jak książka będzie na prawdę tego warta.

Pozdrawiam

EDIT: VBA z Excela też mi nieźle szedł jakieś pół roku temu.

http://helion.pl/ksiazki/cshpk.htm

Wątpię, żeby można było kupić dobrą książkę za 50zł, zwłaszcza autora proponowanego przez Ka$$. Jego książki jawią mi się tak mało dydaktycznie i nieraz bez sensu (np. pisanie GUI ręcznie).

Dobre książki są zazwyczaj przedrukami tytułów angielskich, np:

Drożej, ale płaci się za jakość i kompleksowe podejście, zwłaszcza w tej drugiej - omówione jest w zasadzie wszystko, co można znaleźć w .NET.

ponadto zajrzyj i poczytaj w internecie lekcje, więcej z ich czasem wyniesiesz(nauczysz się) niż z z taniej byle jak napisanej książki

Dzięki za odpowiedzi. Temat do zamkniecia.