Jaką kupic kartę graficzną?

Mam kartę graficzną Nvidia GeForce 8400 GS i chciałbym kupić nowszą jaką będzie najlepsza?

Mój komputer:

Zasilacz : Feel400-ATX

Procesor:AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3800+ ,2 GHz

Płyta główna:Msi k9N neo-f

RAM:2 GB

Nie ma sensu wymieniać, gdyż jak wsadzisz lepszą grafikę to będzie i tak ograniczana przez procesor… a poza tym musiał byś wymienić zasilacz dla lepszej grafiki…

kup sobie gf 8600 512Mb bez dodatkowego zasilania

znacznie lepsza i zasilacza nie trzeba wymieniać, obsłuży też format hd :smiley:

procesora też wystarczy

jak czytamy w podpisie rradek ma wcale nie lepszego deer-a 400w i gf 9800gt i jakoś daje rade

dlaczegóż to rradek sam nie wymienisz swojego deera na coś lepszego co? byłoby to zgodne w Twoimi radami dawanymi innym

haha wiem że mam DEERa ale ja do niego mam już zaufanie, posiada on 2 linie 12V i nie jest taki zły jakby się wydawało…

Poza tym sprawdzałem i daje dobre napięcia. No ale podkręcać coś to już nie wchodzi w grę na takim DEERze :lol:

Co jak co, jestem świadom że w każdej chwili może mi się zjarać, ale inna osoba może nie być tego świadoma i trzeba go uświadomić aby nie był zdziwiony że po zmianie grafiki zobaczy czarny dym :lol:

Nie podałeś jaki masz budżet na kartę.

Jeśli ma to być grafika ze średiego pułapu a cena do ok. 500zł to dobra będzie Radeon HD 7770.

Można ją będzie przełożyć w przyszłości do nowego komputera.

Wg. kalkulatora mocy : http://www.enermax.outervision.com/PSUEngine

Twój zasilacz powinien wystarczyć.