Jaką kupić kartę telewizyjną?

Cześć. Mam problem… Ostatnio byłem w Saturnie i natrafiłem na dość tanią kartę telewizjną. Kosztowała ok 90 zł, wszystkie parametry i reszta był ok. Niestety wszystkie modele są już wykupione. W związku z tym, poszukuję jakiejś innej karty telewizyjnej podłączanej pod USB 2.0 do laptopa. Cena w granicach 140 zł. Z góry dzięki za pomoc.

Z porządną kartą to się w tej cenie nie zmieścisz. Na uwagę zasługują produkty Avermedii lub np. Winfasta. Jako trzeci typ proponuje Kworlda, ale to koszt na poziomie 250 złotych a nie 140

MarS co prawda to prawda. Choć można dostać juz za ok 200 zł.

WinFast TV 2000 EXPERT TV- A2/NICAM, jedna z lepszych kart(jak nie najlepsza) z którymi miałem do czynienia. Generuje bardzo dobrej jakości obraz oraz dźwięk w formacie Nicam. Warto dopłacić i kupić tę karte. Można ją dostać za około 190 zł.

To prawda Winfast 2000xp ekspert ma wysoką jakość obrazu. Kosztuje ok. 160zł. Nie obsługuje jedynie telewizji nowej generacji(nie pamietam jak to sie nazywało). Ale dobry…

MateuszP : HDTV, ale tego jeszcze w Poslce nie będzie (chodzi o tv satelitarną) bardziej to jest nakierunkowane na odtwarzacze filmow (bluray itp)

Było już wiele razy na forum :?

użyj :szukaj!!: i wpisz karta + telewizyjna

przykładowy temat:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … elewizyjna