Jaką kupić kartę telewizyjną?

(Skwaro) #1

Cześć. Mam problem... Ostatnio byłem w Saturnie i natrafiłem na dość tanią kartę telewizjną. Kosztowała ok 90 zł, wszystkie parametry i reszta był ok. Niestety wszystkie modele są już wykupione. W związku z tym, poszukuję jakiejś innej karty telewizyjnej podłączanej pod USB 2.0 do laptopa. Cena w granicach 140 zł. Z góry dzięki za pomoc.

(MarS) #2

Z porządną kartą to się w tej cenie nie zmieścisz. Na uwagę zasługują produkty Avermedii lub np. Winfasta. Jako trzeci typ proponuje Kworlda, ale to koszt na poziomie 250 złotych a nie 140

(lazikar) #3

MarS co prawda to prawda. Choć można dostać juz za ok 200 zł.

(Tommekx) #4

WinFast TV 2000 EXPERT TV- A2/NICAM, jedna z lepszych kart(jak nie najlepsza) z którymi miałem do czynienia. Generuje bardzo dobrej jakości obraz oraz dźwięk w formacie Nicam. Warto dopłacić i kupić tę karte. Można ją dostać za około 190 zł.

(Paluszczak) #5

To prawda Winfast 2000xp ekspert ma wysoką jakość obrazu. Kosztuje ok. 160zł. Nie obsługuje jedynie telewizji nowej generacji(nie pamietam jak to sie nazywało). Ale dobry...

(Dod) #6

MateuszP : HDTV, ale tego jeszcze w Poslce nie będzie (chodzi o tv satelitarną) bardziej to jest nakierunkowane na odtwarzacze filmow (bluray itp)

(:: Radziu ::) #7

Było już wiele razy na forum :?

użyj :szukaj!!: i wpisz karta + telewizyjna

przykładowy temat:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... elewizyjna