Jaka kupic pamiec ram?

Witam.

Juz wiem jaka kupic karte graficzna , teraz pozostaje ram.

Chce kupic 512 , moja plyta glowna i ram ktore posiadam teraz to :

Ram - 512 MB (PC3200 DDR SDRAM)

Plyta glowna - Gigabyte GA-7VT600(-L) (5 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio)

Jakie mushe kupic ram by wszystko ladnie pasowalo ? I najlepiej by kosztowalo kolo 250 zl :slight_smile:

Polecam firmy Kingston i GoodRam (dobre bo polskie :lol: ).

Jak chcesz tanio to poszukaj na http://www.apollo.pl lub http://www.skapiec.pl :mrgreen:

będzie kosztowało mniej :slight_smile: ja kupilem tydzień temu pamięć Kingston DDR 512MB (400Mhz, CL2.5) za 180zł… polecam tą pamięć :slight_smile: ale pamięć można już kupić za ok. 150zł… więc z tych 250zł zostanie Ci jeszcze troche w kieszeni :smiley:

Pozdrawiam 8)

Wlasnie zamierzam kupic Kingston’a ale czy jak kupie DDR 512 Kingston to czy bedzie wszystko ze soba wspolpracowalo bez problemu zeby nie bylo problemow itd. ?

a jeśli nie będzie grało… to mozesz sprzedać starą pamięć na allegro… i dokupić drugą identyczną jak ta nowa… :slight_smile: ale najlepiej idz z kompem do sklepu jeśli masz taką możliwość…i sprawdź na miejscu :slight_smile:

Ja polecam firmę Geil

Axel_14 podaj nazwę tych ramów

będzie wiadome, pdp dobra firma :mrgreen: (ale droga) z rozważną ceną to geil :wink:

Wlasnie w tym problem ze nie wiem jaka to firma :confused: powiedzcie mi gdzie w everescie moge to srpawdzic ? Bo ja wziolem to wlasnie z everesta ale nie pisalo nic o firmie

Płyta główna :arrow: spd

A jak nie będzie to może odkreć budę i zobacz na naklejce na pamięciach jaki producent

Wlasnie duzo wczesniej to prawdzilem bo akurat kolega przynisol do mnie swoj dysk bym mu cos zgral i nic nie pishe :confused: tzn. nie pishe firmy.

A tyle mi w everescie pishe :

:shock: ehh wychodzi na to, że jakaś no-name ;/

Jak już kolega mister_wojtek pisał:

to będzie najlepsze rozwiązanie

nie bardzo mam taka mozliwosc :confused: A czy takie dwie pamieci ram bylyby dobre: Geil DDR 512MB/533 ? i czy pasowalo by do mojego kompa bez problemow ?Jezeli odradzacie to powiedzcie mi jakie ram moge kupic (2x) a ta swoja opyle albo co :stuck_out_tongue: ale by kosztowalo to razem okolo 300zl a i ma byc w sumie 1024 :slight_smile:

będzie pasowało… nawet jeśli Twoja płyta główna nie obsluguje pamięci 533mhz to będzie pracowała z częstotliwością najwyższą jaką obsługuje…:slight_smile: no…dobre wybrałeś…polecam też pamięci firm… Kingston, Infineon, Corsair, Twinmos. Firmowe… najwyższa półka :slight_smile:

Wiem ze odkopuje swoj stary temat ale po co zakladac nowy , otoz postanowilem iz kupie , karte graficzna , pamiec ram i zasilacz.

Zasilacz wlasnie zamowilem , teraz pora na ram. No i mam problem , tyle o tym juz czytalem ze mi sie wszystko pomieszalo, wyzej mam opisane swoje ram (noname) i teraz jakbym kupil np. kingstona 512 to mogloby nie pasowac ? tzn. ze wogle by nie chodzily czy to chodzi o to ze moga chodzic nie tak jak powinny (czyt. gorzej) ? jezeli tak to co moglbym zrobic ? czy w bitcomputer (sklep w krakowie) moglbym zrobic cos takiego ze kupil byl ram i jezeli by nie pasowaly to wymienic lub oddac ? bo zabardzo kompa tam niesc nie da rady :frowning: a mam dylemat z tym ram :confused: bo z karta graficzna to jedyny problem jaki bede mial to $ ale to sie zalatwi ]:->

Pozdro

Wszystko będzie chodziło z RAM’em.

Kartę graficzną polecam: Radeon X550 128MB