Jaką lampe magmowa? Gdzie można kupić?

Witam,

Chciałbym zakupić lampę magmową podłogową o wysokości 110-130cm. Najlepiej żeby była w środku fioletowa, ale nie jest to niezbędne. Grunt, żeby motyw kolorystyczny pasował do czerni-srebra-fioletu :wink: Szukam już od kilku godzin i nie potrafię znaleźć takiej lampy, która by wyglądała solidnie :confused: Mam do wydanie maks 300 zł. Chętnie również bym usłyszał jakieś opinie na temat tego typu lamp. Jaka jest ich żywotność? Czy efekt jest ciekawy? Czy może jakąś inną fajną lampe warto zakupić?

Może być lampa nawet tego typu

Pozdrawiam

Angelo_7

Ps. Jak na razie znalazłem jedynie taką lampę, ale nie wygląda ona za solidnie… :slight_smile:

Sam sobie zrób =D>

Kup jakąś tanią lampe, rozłóż na części, pooglądaj jak jest zrobiona, podokupuj części i złóż własną lampę - magme można znaleźć w jakimś wulkanie :stuck_out_tongue: Pooglądaj doświadczenia chemiczne, gdzie pokazane jest różne zachowanie względem siebie różnych cieczy, np. woda i olej. Jak wpuścisz krople oleju do wody to ona będzie pływała po wodzie, możesz zaryzykować z rtęcią :-k

Hmm nie mam zacięcia do takich rzeczy a i efekt jest mocno nie pewny… Wolałbym jednak zakupić jakiś gotowy produkt :wink: Będę wdzięczny za każdą pomoc w znalezieniu odpowiedniej lampy.