Jaką macie średnią w tym roku?

J. Polski - 3

J. Angielski - 3

J. Niemiecki - 1 (Dobrze że ten przedmiot u mnie w szkole jest dodatkowy :P)

Matematyka - 3

Historia - 3

Przyroda - 2

Infa - 5 (U tej nauczycielki nie można dostać 6 >_>)

W-F - 5

Plastyka - 4

Muzyka - 5

Technika - 4

Religia - 5

Średnia 3,70 :slight_smile:

to gratuluje :slight_smile: ja z fizyki mam 5 a z matematyki 4 :wink:

Szymon Stępniewski nie wiem z czego ty się cieszysz…z własnej głupoty ??

w tym roku szkolnym religia ci uszła płazem ale od września religia będzie liczyć się do średniej i można z niej nie zdać.

Ja ma średnią 5.29 (3 gimnazjum) :mrgreen:

itd…

Piszcie w jakiej klasie jesteście bo jest różnica jeśli ktoś ma średnią 5.0 w podstawówce,a na studiach :wink:

Ja mam tak durną szkołę że to paranoja jest… (nauczyciele patrzą na nazwisko i czy ‘tatuś’ jest kierownikiem czegoś lub nie) i dlatego średnią mam jaką mam - 4,1 2 tróje (biologia, matma) 3 piątki (geografia, infa, wf) reszta 4 …

chociaż nie wiem jeszcze jak z WOS’u będzie może da mi 5 (na półrocze było 5 a teraz coś jej sie odwidziało… ;//)

4.9

5,15 - szóstka z infy i anglika, a reszta piątki. :slight_smile:

2 gimnazjum

3gim może 5,0 :smiley:

no własnie w 3gim to ja tym pokichanym nauczycielom pokaże!! atak na 4,5 :slight_smile: xDDD

Też mam szóstkę z j. angielskiego, ale w mojej porypanej szkole nie wlicza się do średniej :o

5,29 3 gim :slight_smile:

pff a ja miałem lepszą jazde z anglikiem… były w sql konkursy i ja miałem 5 miejsce (na 40 osób, w szkole ogółem jest ~200 osób…) miejsca od 1-3 mieli kolesie z 3gimnazjum, czyli ja tak jakby byłem 2 z 2klas (przede mną był taki koleś z innej klasy, ale mój rocznik) i babka z anglika dała mi 4… ;/ ;/ ;/ ;/ na koniec roku ;/ ;/ ;/ gdzie sprawiedliwość ?!

Czy to nie był przypadkiem konkurs… dokładnie nie pamiętam, ale jakiś 1 miesiąc temu a b c i z czterdziestoma pytaniami?

ja postanowiłem w tym roku nie chodzić i męczyć nauczycieli… mam 4,9 na koniec 3gim i nawet nie jestem załamany :stuck_out_tongue:

nie walczyłem o lepsze oceny, bo testy poszły mi nadspodziewanie dobrze (jutro będą wyniki) :stuck_out_tongue:

crazy2211 nie my mieliśmy szkolny :wink:

75% gramatyki, 25% historia Anglii (teksty źródłowe) i słówka :slight_smile: miałem 92/100 :D:D:D

heehh… średnia 4.32 - 3 Technikum 8)

6 z Angielskiego :mrgreen:

4.9 - 3 gim

Ale kujony :stuck_out_tongue: :roll:

moja średnia 2,5 - 3 gimn.

pff…

chociaż ja sie ucze 2-4 h dziennie i nic z tego nie mam … ;/ (chociaż teraz to sie obijam bo ocenki wystawione heheh )

a tam od razu kujony… ja się w sumie nie uczę w ogóle tylko coś tam z lekcji zapamiętam i tyle :stuck_out_tongue: do tego trochę logiki dołożyć i masz świadectwo z paskiem