Jaką marke komórki byście kupili?

:mrgreen:

Jakie modele ? ja tu widzę tylko marki telefonów.

z marek preferuję SE i Siemensy.

Albo nazwij konkretnie tytuł, albo popraw ankietę

Zapomniałeś o zwykłym Siemens, bo Benq-Siemens to troche co innego.

Może byś się zdecydował :?

Chyba powinieneś podać dokładne modele telefonów, a nie same marki.

To tak jak by była ankieta: Który samochód lepszy - Honda czy Nissan.

Wszystko zależy od modelu. Jedne są dobre, a drugie wadliwe bądz kąpletnie nie udane… :roll:

Błażej przeczytaj ze zrozumieniem co napsiałem wyżej :evil:

Nokia. :smiley:

Z biedą SE

Sagemy i Siemense za darmo nie chcę tego chłamu

Preferuję Sony Ericcsony.

Chociaż… ostatnio wzorem Nokii ta firma wypuszcza coraz brzydsze modele vide K 750i itp. :frowning:

Na pewno nie chciałbym siemensów (benq-siemens już bym chciał).

Kategorycznie wywalam nokie od mojego wyboru.

Sony-ericsson dobra firma - solidne telefony.

A wybrałbym chyba to co mam obecnie:

MOTOROLA: bardzo dobra w stosunku cena / jakość. Telefony mało awaryjne, ładne i posiadają wszystko co trzeba.

Jak dla mnie w pierwszej kolejności byłaby to motorola, potem B-S z SE (na równi)

miałem motke czarno-białą

a SAGEM ?

obecnie mam Sagema my400x, ale mam nadzieje wymienić go na Sagema myX6-2 lub coś w rodzaju Sagem my701x :mrgreen:

Wziąłbym nokię, ewentualnie SE

No to zależy od konkretego modelu.

Ogólnie to Siemens coraz gorsze modele robi, a Sagem np. coraz lepsze (my700x) :slight_smile:

Nokiie fajne są te symbianowe s60 i nowsze N s. bo te zwykłe to beznadziejne - 6020, 6100 przereklamowane, SE duużo lepsze. Chociaż teraz mam słaby k300i :slight_smile: Motorole też niezłe, ale np. V3 - beznadziejna i przereklamowana.

LG i Samsungami się nie bawiłem.

Według mnie I miejsce nokia, a II miejsce SE. Nokie są wytrzymałe i nie psują się szybko. A słyszałem, że u SE padają joysticki.

Ja słyszałem rózne rzeczy ale nie opieram się raczej na plotkach :wink:

Prawda jest taka, że wszystkie telefony mają podobne mankamenty, zdarzają się modele nieudane lub takie w których bateria działa krócej niż w chińskich latarkach (większość Motoroli choćby). Mitem jest, że Nokie nie są awaryjne. Otóż są tak samo awaryjne jak inne telefony. Mitem jest kwestia joysticków w SE. Być może niektórzy po prostu nie potrafią obchodzić się z telefonami? Ja i kilku znajomych nie miało z nimi żadnych kłopotów.

  1. Nigdy już nie wezmę Motoroli

  2. Sagemy są coraz lepsze (dla mniej wymagających w sam raz) ale nadal nie mogą się równać z Nokią i SE

  3. BenQ-Siemensy mają świetny design ale nie mam przekonania do tej marki.

  4. Sony Ericcson’y mogą pochwalić się mnogością opcji i bajerów ale ostatnie modele są brzydkie jak noc. Powinni zmienić designera.

  5. Inne wynalazki - pomińmy milczeniem i zapomnijmy o nich…

Nie wiem jak u Ciebie wyglądała sprawa z motorolami, ale prawda jest taka iż nowsze modele są prądożerne ze względu na multimedialny design.

Moja motka e398 (e1) trzyma 2-3 dni przy częstym użytkowaniu i muszę powiedzieć że jest to dobry wynik, skoro często słucham muzy na słuchawkach i pisze dużo esów. Czasem lubie sobie też w coś zagrać :mrgreen:

widze że NOKIA i SONY ERICSSON są najwyżej obstawionymi konkurentami. a co z innymi :?: , np LG, Alcatel :?: Co wam się w nich niepodoba :?:

Podaj przykłady konkretnych meodeli. Porównamy z podobnymi produktami Nokii i Sony Ericcsona pod względem ceny oraz funkcjonalności i przekonamy się dlaczego wspomniane przez Ciebie przegrywają z ww.

Nie oszukujmy się zresztą. Alcatela od jakiegoś czasu przebija Sagem a LG powienien chyba pozostać przy telewizorach :slight_smile:

spytałem się was co w nich jest nietak :?: a nie porównywanie, do porównania są przygotowane sstronki.

jakbym patrzał na dane na stronkach to pewnie bym z jakimś Ssijmensem chodził :stuck_out_tongue: