Jaką masz datę w systemie - forum ci prawdę powie z dokładnością do 10 sekund

Dzisiaj jest 171 (Europe: Warsaw) dzień 2018 (Europe: Warsaw) roku.

Dzisiaj jest Wednesday (Europe: Warsaw) dzień June 20, 2018 (Europe: Warsaw), godzina 02:00 (Europe: Warsaw).

  • Aktualizowany co 10 sekund jest niestety tylko ostatni licznik (dla całego widocznego wątku - ktoś sobie osadzi ręcznie jakiś to wyższe aktualizują się tylko z odświeżeniem strony) a datę z systemu generuje nieprawidłowy atrybut / parametr recurring=0days.

    Przy zmianie samej strefy czasowej godzina nie aktualizuje się w poście i tylko minuty aktualizują się co 10 sekund o ile nie wybraliśmy czegoś w stylu UTC±03:30.

  • A indywidualny tekst po najechaniu po przez timezones="..." inny od Europe/Warsaw - przekłamywać może z racji strefy czasowej wracającej do UTC±00:00 / GMT.

3 polubienia

Też to właśnie zauważyłem. Napisałem na chacie o 23:30, a wiadomość pokazuje, że wysłano po godzinie 00:00.

1 polubienie

Nie pierwszy raz, też miałem takie przypadki.

Mnie raz zła data na forum spowodowała, że każda edycja się zapisywała co minutę a normalnie jest to ustawione co 5 czy 6 minut.

Widzę, że chyba ktoś wypłapał bug w pluginie do wstawiania daty, bo same:

Dzisiaj jest :globe_with_meridians: Invalid date dzień :globe_with_meridians: Invalid date roku.

Dzisiaj jest :globe_with_meridians: Invalid date dzień :globe_with_meridians: Invalid date, godzina :globe_with_meridians: Invalid date.