Jaką mp3 kupić?

witam,siostra chce sobie kupic mp3,ale nie wie jaka wybrac… ma tylko 150zl :stuck_out_tongue: za duzego wyboru chyba nie bedzie miala,ale powiedzmy ze tak do 200,nie wiecej.co poradzicie??chcialaby 1gb pamieci i lepiej jakby byla ladowana przez usb,bo by trzeba bylo kupic akumulatorki, a to nastepny wydatek… ja mam SONY NW-E003 1GB i uwazam ze jest dobre to ladowanie przez usb.jeszcze jedno:allegro nas nie interesuje(moze pózniej, jak nic nie znajdziemy),wolalaby nową. Prosil bym o jakies propozycje:)

część

polecałbym ci cos z creative’ów

niestety z ładowaniem przez usb będzie problem ale zobacz te dwa:

http://www.allegro.pl/item182127749_creative_zen_nano_1gb_nowe_gwarancja_fv_mp3_fm.html

http://www.allegro.pl/item180180416_sklep_creative_mp3_muvo_v100_1gb_fv_gw_hit_roku_.html

są to linki z allegro ale po twojej wypowiedzi sądze iz myslisz że na allegro sa tylko używane rzeczy, natomiast na allegro można kupić nowy i tani sprzęt

sam mam nano plus więc jeśli masz jakieś pytania to chętnie odpowiem

no to mam chyba 2 pytanka :slight_smile:

1.ile wytrzymuje na jednej baterii na swoich ustawieniach equalizera?

2.jaka jest jakosc sluchawek?

ja kupujac swoja stawialem na jakosc sluchawek. bo jak widze te biale z srebrnym czyms i srebrnym kablem to mi sie niedobrze robi!wogule nie wiem po co cos takiego robia!!

  1. koło 18-20 godzin

  2. nie sa złe jednak ja lubię jakośc dźwięku i kupiłem sobie inne a tamte oddałem siostrze (nie narzeka)

Mam to (NANO PLUS). Jest dobrą MP3.

no wlasnie,bo glownie to o sluchawki tez chodzi…

zalezy jakiej muzyki twoja siostra slucha

(poza tym rzadko do playerów dodawane sa dobre sluchawki)

Albo ten creative albo sansa m250 która na specjalistycznych forach ma dobrą opinię

TU masz link do tej sansy 2 gb a TU opinie o tym odtwarzaczu mysle ze propozycja warta uwagi

bambo-5 to prawda ze jest taka tania??za 160 zl 2gb??

jeszcze przesylka z towarem powyzej 150 jest za darmo, wiec juz w ogóle wypas :smiley:

to prawda,no bo kurde nie moge uwiezyc:P

widac takie zeczy nie tylko w erze merlin b.dobry sklep nie ma sie co bać wiec w tej cenie to jeszcze na akumulatorki starczy

racja, racja z tymi akumulatorkami :stuck_out_tongue:

dziekuje bardzo bambo-5 :slight_smile: