Jaką mp3 kupić?

(Grzesiu 1990) #1

witam,siostra chce sobie kupic mp3,ale nie wie jaka wybrac... ma tylko 150zl :stuck_out_tongue: za duzego wyboru chyba nie bedzie miala,ale powiedzmy ze tak do 200,nie wiecej.co poradzicie??chcialaby 1gb pamieci i lepiej jakby byla ladowana przez usb,bo by trzeba bylo kupic akumulatorki, a to nastepny wydatek... ja mam SONY NW-E003 1GB i uwazam ze jest dobre to ladowanie przez usb.jeszcze jedno:allegro nas nie interesuje(moze pózniej, jak nic nie znajdziemy),wolalaby nową. Prosil bym o jakies propozycje:)

(qwertyuiop[]) #2

część

polecałbym ci cos z creative'ów

niestety z ładowaniem przez usb będzie problem ale zobacz te dwa:

http://www.allegro.pl/item182127749_creative_zen_nano_1gb_nowe_gwarancja_fv_mp3_fm.html

http://www.allegro.pl/item180180416_sklep_creative_mp3_muvo_v100_1gb_fv_gw_hit_roku_.html

są to linki z allegro ale po twojej wypowiedzi sądze iz myslisz że na allegro sa tylko używane rzeczy, natomiast na allegro można kupić nowy i tani sprzęt

sam mam nano plus więc jeśli masz jakieś pytania to chętnie odpowiem

(Grzesiu 1990) #3

no to mam chyba 2 pytanka :slight_smile:

1.ile wytrzymuje na jednej baterii na swoich ustawieniach equalizera?

2.jaka jest jakosc sluchawek?

ja kupujac swoja stawialem na jakosc sluchawek. bo jak widze te biale z srebrnym czyms i srebrnym kablem to mi sie niedobrze robi!wogule nie wiem po co cos takiego robia!!

(qwertyuiop[]) #4
  1. koło 18-20 godzin

2. nie sa złe jednak ja lubię jakośc dźwięku i kupiłem sobie inne a tamte oddałem siostrze (nie narzeka)

(Mały Wojtek) #5

Mam to (NANO PLUS). Jest dobrą MP3.

(Grzesiu 1990) #6

no wlasnie,bo glownie to o sluchawki tez chodzi...

(qwertyuiop[]) #7

zalezy jakiej muzyki twoja siostra slucha

(poza tym rzadko do playerów dodawane sa dobre sluchawki)

(Bambo 5) #8

Albo ten creative albo sansa m250 która na specjalistycznych forach ma dobrą opinię

TU masz link do tej sansy 2 gb a TU opinie o tym odtwarzaczu mysle ze propozycja warta uwagi

(Grzesiu 1990) #9

bambo-5 to prawda ze jest taka tania??za 160 zl 2gb??

jeszcze przesylka z towarem powyzej 150 jest za darmo, wiec juz w ogóle wypas :smiley:

to prawda,no bo kurde nie moge uwiezyc:P

(Bambo 5) #10

widac takie zeczy nie tylko w erze merlin b.dobry sklep nie ma sie co bać wiec w tej cenie to jeszcze na akumulatorki starczy

(Grzesiu 1990) #11

racja, racja z tymi akumulatorkami :stuck_out_tongue:

dziekuje bardzo bambo-5 :slight_smile: