Jaka muzyke puszczać na dyskotece

Witam

W piątek ma się odbyć dyskoteka w naszej szkole na której mam być DJ’em 8) . Nie jestem i nie bylem jeszcze nigdy DJ’em i nie wiem jaka muzykę puszczać, a bardzo bym chcial aby impreza byla udana.

Czy możecie podać mi jaki rodzaj muzyki puszczać na dyskotece a najlepiej tytuły piosenek. Młodzież jaka bedzie sie bawic to 16-17 lat.

Pozdrawiam

Było 10 razy…

Timbaland, Benny Benassi, Ogólnie najnowsze kawałki. No i nie zapomnij o kultowych pozycjach :smiley:

Tiesto, Armin van Buuren, Neexil, ATB + jakieś techniawki :wink:

DJ to raczej miksuje a Ty raczej będzięsz tylko puszczał gotowe składanki. I zależy co słucha większośc w Twojej szkole. Zawsze mozęsz puścić troche hitów z tych wakacji i napewno ludzie będą się cieszyć oraz kilku utworów tzw. nieśmiertelnych. Poszukaj na googlach np. eska

ale nowosci w muzyce sie szybko zmieniaja

czy jakies jeszcze utwory? bo narazie to mało będzie.

Napisałem Ci liste np. eski tam są hity przez większość lubiane a po za tym spytaj znajomych jakiego gatunku zespołu słuchają i tak złóż bo każdy ma własny gust :smiley: 8)

Trudno będzie je wypisać, bo z reguły są to zbiory liczne.

Jednak byś z pustymi rękami nie szedł - zapodam kilka od siebie 8)

Akcent - Jokero oraz Kylie

Kanikuly :slight_smile:

Casteam - I dont

Velvet - Fix me

September - np. It doesn’t matter

Milk inc

Millenium

qlimax

Może trochę RAP’u :>

  • to co wyżej pisali: el polaco i ElektroT

jak będą pić to możesz nawet disco polo :stuck_out_tongue:

na impreze w sam raz :slight_smile:

Tylko zależy od wieku uczestników - bo jak autor napisał będzie to ok. 16-17 lat, więc u nich może być różnie :slight_smile:

A jak nie lubią techno ? To będzie problem.

no to trzeba wybrać neutralne utwory :slight_smile:

A jak np. lubią metal, to zapodasz taką muzę?

Tu nie chodzi mi o jakieś zgarszanie gatunków muzyki, lecz o dobrą zabawę dla ogółu :slight_smile:

Zresztą ci, którzy uczęszczają na takie imprezy są raczej przygotowani na taki typ muzyki :wink:

Aby nie disco polo

Właśnie disco polo jest popularne dzisiaj :mrgreen:

Żal mi ludzi co słuchają disco polo. Jestem z niedużej miejscowości, a tego szajstwa nie słucham. Kiedyś się tego słuchał, ale to kiedyś jak jeszcze na polsacie puszczali disco relax

Ja polecam te kawałki

East Clubbers - My love

Pakito - Blue Monday

4 Strings - Curious

Basic Element - To You

Sunblock Feat. Sandy - Baby Baby

Global Deejays - Get Up

Jean Michel Jarre - Teo And Tea

Delano & Crockett - Missing

Ian Van Dahl - Just A Girl

Royal Gigolos - Tell It To My Heart

Nelly Furtado - Say It Right

September - Cry For You

napewno nie tokio hotel :lol: :x

:x

każdy słucha to co lubi… :? na pewno każdy tego słucha/ł

dzieki :slight_smile: juz jakas skladanke zloze z tego :slight_smile:

Disco tez moze poleci na dyskotece :slight_smile: Fajnie one brzmi przy bardzo glosnej muzyce, wtedy slychac ten BASS w utworach :wink:

Jak ktos jeszcze cos ma to prosze dodac :slight_smile:

najlepiej ściągnij jakiś epizod A state of trance Armina van Buurena (nie wiem czy legalne??) masz tam ok 2h dobrego transidła :slight_smile: tylko tyle, że czasem odzywa się Armin