Jaka mysz bezprzewodowa do 70 zł?

Witam! Czy da się kupić interesującą mysz do 70 zł?

 

Cechy:

  • brak widocznych opóźnień

  • nie wymagam dodatkowych klawiszy (oprócz rolki)

  • będzie używana z PC, więc zasięg 2m wystarczy

  • do męskiej dłoni

  • dostępna w Media lub Komputroniku

 

Z tego, co widzę chwalą sobie np. MICROSOFT Wireless Mobile Mouse 1000 czy LOGITECH M185, ale one są raczej małe ??

Hej,

Może coś z ATech z serii G7 - sam mam model G7-630 od ponad 2,5 roku i działa świetnie. W męskiej dłoni leży też całkiem dobrze.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dzięki, wezmę ją pod uwagę, pomimo że obecnie mam kablowego A4 Techa X-750 i jest kiepska - wciąż łamie się przewód i wymieniałem już wszystkie klikające mikrostyki.

Znalazłem A4 Tech G7-360N za 50 zł i faktycznie ma bardzo dobre opinie.

Hej,

Sprawdź tylko, czy nie będzie dla Ciebie zbyt mała - ten model jest nieco mniejszy, więc może dziwnie leżeć w sporej męskiej dłoni. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

 A może spotkał ktoś A4 Tech V-Track G3-230N-1 ? Wygląda na sporą, bardzo tania, jednak wielu opinii na jej temat znaleźć nie mogę.

Ja osobiście logitecha m185 odradzam, taką mam w pracy (rysuje w cadzie), nie dość że mała, niewygodna to jeszcze jakoś dziwne odczucie jest w sterowaniu kursorem, ostatnio mam na kablu logitecha m100 i o niebo lepsza praca, tylko ten kabel niestety.

W domu mam bezprzewodową HP x3000 kupiona w euro rtv agd za 50 zł i ta jest już lepsza od logitecha m185.