Jaka mysz bezprzewodowa za 40zł?


(stanek.94) #1

Witam! Co polecicie do 40zł z porządnej firmy?

Zastanawiam się nad

logitech m175

dell wm123

a4tech vtrack

 


(G7996095) #2

Za 40 PLN to nawet porządej firmy taka myszka będzie o kant potłuc… lepiej odłóż sobie na coś droższego, niż co roku zmieniać myszkę do komputera.


(Jaro070) #3

Kupiłem Legitecha M1 8 5 za 39 zł (w X-KOM z kodem NOC-ZAKUPOW) i jest tandetnie wykonana. Moim zdaniem w tym budżecie lepiej kupić przewodową myszkę. Chyba, że potrzebujesz jej do laptopa, to wtedy proponowałbym raczej Della.


(stanek.94) #4

 

Masz chyba błędną opinię, ja i kilku znajomych mamy a4tech g7-630, czyli mysz za 40zł i u mnie chodzi bez problemowo juz chyba 4 rok.


(PokerFace) #5

Według mnie lepiej dozbierać drugie 40zł i kupić mysz Microsoftu albo droższego Logitecha. M175  szybko mi padła a Microsoft Wireless 4000 chodzi już 2 rok :wink:


(stanek.94) #6

A a4tech g7-630? Będzie lepsza czy porównywalna do tamtych?


(Jaro070) #7

 

Oby nie 3500, bo to najgorsza mysz jaką miałem. Po roku guma zaczęła odpadać, a akumulatorek pada w kilka tygodni.


(PokerFace) #8

To chyba wspólna wada myszy Microsoftu, mi bateria pada nawet w kilka dni :? Gume mam lekko startą jedynie na prawym boku. Oprócz tego same zalety, najwygodniejszy gryzoń jaki miałem w rękach :smiley:


(stanek.94) #9

Microsoftu nie chcę… Więc którą z wymienionych najlepiej brać?


(piterbenks) #10

Posiadam myszkę Microsoft Wirless 1000 - świetny sprzęt. Niezawdony i odporny na uszkodzenia. Jedyny minus to krótko trzymająca bateria.


(PokerFace) #11

Czemu nie chcesz? Z wymienionych najlepiej żadnej, zrozum że w tej cenie bezprzewodowe myszy są znacznie gorsze od przewodowych. Btw ten Dell wygląda jak kopia Logitecha M180 :roll:


(matty24) #12

Ależ głupoty piszecie o tych logitechach. Ja mam model m180 już parę lat i nie dosyć, że bardzo rzadko trzeba zmieniać akumulatorek to wykonanie jest solidne i trwałe. Nic się nie urwało ani nie odkleiło. Myszka fajnie pasuje do dłoni. Jakbym teraz miał wybierać to kupiłbym taką samą.

Radzę się za to wystrzegać MediaTech bo straszna tandeta.


(PokerFace) #13

Może i wykonanie jest trwałe i solidne ale jak dla mnie w dotyku to plastic-fantastic, zdecydowanie wole gdy mysz ma gumowane boki :wink:

@stanek

Najlepiej napisz do czego ci ta mysz potrzebna tzn do do stacjonarnego czy laptopa, do gier czy do internetu/biura.


(Lewanxd) #14

Osobiście mam Genius Traveller 6000X. Kupiłem po taniości (30 zł) ze względu na to że często przecierają mi się kable w laptopie. I co mogę o niej powiedzieć? Musialem kupić akumulatorki AAA, gdyż średnio co tydzień pada mi takowy akumulator. Z drugiej strony jest w miarę solidna a klapka nie odpada, kursor lepiej lata niż na tych wszystkich Logitechach, które szczerze poza nazwą to niczym się nie wyróżniają. A, trochę tylko dokładności brak, ale wybaczmy jej bo ‘prowadzam ją’ po narzucie łóżka :slight_smile:


(stanek.94) #15

Do laptopa, nie do gier


(JNJN) #16

M175 dobra mysz, dobra czułość,zasięg i długie działanie na baterii - wyłącznik jak coś też ma, do laptopa w/g mnie OK.

 

Siostrzenica ma i nie narzeka.


(PokerFace) #17

W takim razie Genius Traveller o którym wspomniał Lewanxd powinien być dobry :biggrin: