Jaka mysz gamingowa do gier FPS?

Otóż chcę sobie sprawić nowego gryzonia w cenie do 170zł do gierek FPS, a konkretnie CoD6 :stuck_out_tongue_winking_eye:

Niestety jestem w tym zielony i nie mogę się zdecydować, więc proszę o szybką pomoc.

Mam kilka warunków co do myszy:

1.Duuuuużo przycisków

2.Wytrzymałość

3.Możliwość ustawienia ilości DPi ( nie wiem jak to się pisze)

  1. Najlepiej żeby była laserowa i dokładna

Osobiście myślałem nad Saitek Cyborg R.A.T. 3

Razer Deathadder… Lub coś innego od Razera.

Tego Saiteka bałbym się trzymać w ręce. Wygląda jakby zaraz miał się w coś transformować…

Po co tak zawyżasz cenę? Ja w CoD 4 miałem staty ok. 100/30 na chińskiej myszce za 30 zeta. 800 DPI i 3 przyciski (1 w rolce myszy).

Goście z Microsoftowymi myszkami, Razerowymi i innymi pytali się mnie jakiej myszki używam :wink: LOL.

http://www.proline.pl/?p=STK+CYBORG+RAT+7

tate master , teraz to mnie przestraszyłeś.

Liczy się skill a nie sprzęt :slight_smile: Nie miałem nigdy tego saiteka, ale w dłoni to raczej nie leży :slight_smile:

tate master mnie tez przestraszyłeś… do 170 zł a nie do 370 :?

W “Szczurze” podoba mi się właśnie jego wygląd xDDD

Cóż mogę powiedzieć o Razerze… Nie jestem co do DA przekonany wole więcej przycisków bo lubię mieć kontrolę nad sytuacją, a R.A.T. 3 ma ich dość sporo i dlatego mi sie najbardziej podoba.

Ale licze na jeszcze jakieś propozycje.

EDIT : drobok skoro nie mialeś go w rece to skad wiesz że nie leży :smiley: co do skilla to go mam więc spoko :smiley:

Sam bym se taką kupił jakbym grał, więc nie ma się czego bać.

Sorry niezauważyłem że do 170 ma być.

To jest mysz optyczna a chciałeś laserową

Wiem :stuck_out_tongue: Ale tak se przeglądam Net w poszukiwaniu czegoś ciekawego i mi sie spodobała xD Ale z tego co zauważyłem niestety jest dość awaryjna więc odwołuje to pytanie.

Kurde tak się zastanawiam - to R.A.T. 3 jest laserowy czy optyczny ?? Bo niektórzy sprzedawcy w necie piszą, że to laser, a inni że optyk.

Plissss odpowiedzcie R.A.T. 3 to laser czy optyk? Bo jestem zdecydowany tylko chce wiedzieć jaki ma sensor :stuck_out_tongue:

Może zainteresowałaby Cię mycha Razer Lachesis. 7 przycisków (Lewy + prawy, rolka, dwa po lewej i dwa po prawej stronie myszki), regulowana czułość (własna czułość DPI w sterownikach od Razera od 100 do 4000), dobrze leży w dłoni (neutralna dla lewo i praworęcznych).

Kolego nie przeczytałeś postu na górze :stuck_out_tongue: Jestem zdecydowany na Saiteka, a poza tym z tego co wiem Lachesis kosztuje ponad 200 zł a ja mam ograniczony budżet :stuck_out_tongue:

Proszę niech mi ktoś napisze czy R.A.T. 3 jest optykiem czy laserem, BO JESTEM ZDECYDOWANY, ALE CHCE WIEDZIEĆ CO KUPUJE.

http://www.proline.pl/?p=STK+CYBORG+RAT+3

Laserowa , masz tu wszystkie parametry.

Kolego ta strona jest jakaś dziwna :shock: R.A.T. 3 ma 7 klawiszy (5 zwyklych + 2 Do DPi i Mode) a tam pisze, że 9, a poza tym http://www.komputronik.pl/search/pl/run … ategory/1/

tu pisze ze to optyk :shock: Kur…de sam już nie wiem.

EDIT : Dobra, znalazłem na stronie producenta, że ku mojemu zdziwieniu, R.A.T. 3 to laser :o Cóż skoro tak to się na nią skusze, bo nie mogę się oprzeć temu designerskiemu wyglądowi i paru innym bajerom :smiley: Dzięki za pomoc w wyborze (wiem, to dziwnie zabrzmiało) ale dzieki kilku dziwnym propozycjom (DeathAdder, Lachesis, R.A.T. 7) jeszcze bardziej skusiłem się na “Szczura 3”.

Kolega ma Cyborga i naprawdę bardzo wygodna i fajna myszka. Sporo możliwości regulacji, więc dostosować ją do swojej dłoni nie powinieneś mieć problemu. O innych myszkach trudno mi się wypowiadać bo sam używam X7-750BF i jestem bardzo zadowolony :slight_smile:

Więc powiem tak. Dzisiaj myszka przyszła i jest po prostu świetna! Łatwo ją zainstalować i skonfigurować. Jak dla mnie świetnie leży w dłoni i naprawdę się sprawdza! Średnia poprawa moich wyników w FPSach to około 25% :smiley: Materiał z którego jest wykonana też jest bardzo przyjemny w dotyku. Cóż ogólnie polecam.

Temat do zamknięcia!

Złej baletnicy przeszkadza rąbek i spódnicy :slight_smile:

Efekt placebo. Przeczytaj mój 1 post.

Chyba, że miałeś naprawdę fatalną, rozpadającą się myszkę.

Nie placebo. Przesiadając się ze “zwykłej” myszy naprawdę widać i czuć różnicę.