Jaka myszka bluetooth?

Witam.
Posiadam myszke ktora ma wlasny odbiornik i nadajnik usb na 2.4 Ghz.
Nie jest to bluetooth.
Szukam myszki ktora bedzie mi dzialac z bluetooth wbudowanym w laptopa.
Ps. Czy taka mysz dziala dopiero po zalogowaniu w windowsie i czy tez ruszy w linuksie ?
Dzieki za odp. i pozdr.

Cześć,
Taka mysz będzie automatycznie działać po uruchomieniu windows’a (na module), oczywiście nie ma problemu aby taka myszka została wykryta na systemie linux :). Proszę podaj w jakiej cenie mam się zmieścić to Ci pomogę w znalezieniu czegoś fajnego.

100-150 ? Da rade ?

Myszki BT mają tylko tę wadę, że mocno lagują, jest to bardzo odczuwalne przy silnym obciążeniu komputera, gdzie czasami potrafi nawet się zatrzymać. Swego czasu wpadłem na pomysł, że kupię sobie jedną do kilku laptopów i komputerów. Zmieniłem co najmniej kilkanaście, od tanich modeli, po bardzo drogie. Ani jedna nie działała jak należy. Oczywiście niektórym to nie przeszkadza, ale warto mieć na uwadze, że taki problem występuje zanim się podejmie decyzje. Myszka z własnym nadajnikiem działa o niebo pewniej i jest znacznie mniej podatna na lagowanie spowodowane obciążeniem.

Są też myszki wyposażone w oba rozwiązania i przełącza się po prostu czy ma działać z nadajnikiem, czy z BT.

A te podwojne to droga zabawa ?

Sprawdź sobie tego linka, ja osobiście za ta cenę polecam ci taka myszkę, możesz ja połączyć przez BT oraz nadajnik. Bardzo wygodnie się na niej pracuję. Chyba że masz na myśli myszkę do gier, ale to już inne ceny wchodzą :slight_smile:

+ Tania
+/- Bateria
+ Nie miałem z nią takich problemów jak opisuję kolega wyżej :slight_smile:
+ Naprawdę wygodna

od roku używana przez moje dzieci do grania Myszka Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 - niebieski - Opinie, Cena - RTV EURO AGD