Jaka myszka do 100 zł?

Cześć!

Z góry mówie że jestem nowy na forum i przepraszam jeżeli to złe miejsce na taki wątek :slight_smile:

Zacząłem niedawno swoją przygodę z CounterStrike’m i od razu stwierdziłem że typowa myszka z zestawu komputerowego od NTT sie nie nadaje :stuck_out_tongue: (mój komp ma aż 2 miesiące)

Tylko jeszcze sie niez zdecydowałem bo średno sie interesuje sprzętem (ma być i już :wink: )

zależy mi aby:

-pomogła zostać masherem (ucze sie słownika CS’a)

-nadawała sie do internetu

-była wygodna

-by ręka nie odpadła po 2 godzinach użytkowania

-była TANIA

-tak jak w tytule

-oczywiście optyk

-przewodowy

-dpi 1200 lub więcej xD

na razie myśle nad:

A4TECH X-750

lub

RAZER Salmosa

pozdrawiam t0m3k 8)

Ja mam Razer DeathAdder i sobie chwalę ;D

Podobno najlepsza z jest Copperhead ;]

PS CS jest do bani… polecam Unreal Tournament 3 :slight_smile: Pozdrawiam ;]

Do bani to może ty jesteś…

To, że tobie się nie podoba (bo co bo cię BOTy biją?) to nie odradzaj jej innym.

Mi się ten twój unreal nie podoba, bo się walczy w jakimś kosmosie i co NIE ZRAŻAM do niego innych bo jest mi on obojętny… [-X

W CS’a gram od listopada 2007r. i nie znudził mi się. Mam też CS: Source i jest jeszcze lepszy od 1.6 :wink:

Co do myszki to weź tą http://www.a4tech.pl/Item.aspx?ITEMNMBR … GroupID=72 kupisz ją już za 60zł ;] Chyba, że wolisz dopłacić do DA (wersja OEM na allegro chyba jest za 99zł)

:confused: nie miejsce na takie kłótnie, ale CS to raczej gra która staje się jak Metin2 ;/ To co już płatne, albo bardziej zaawansowane technologicznie to już “feee”? :confused: idź myć okna w kopalni ;/

czyli tak jak myśle :wink:

osobiście także nie lubie kosmosu, (chyba że star wars xD) odległych planet itd., tylko prosze kolego, nie bierz nic do siebie

tylko może wróćmy do tematu :stuck_out_tongue_winking_eye:

Jeśli do 100 zł to bierz Salmose. Jest to precyzyjna myszka. Jedynym problemem może być mała ilość przycisków (trzy).

Jeśli chcesz i możesz uzbierać trochę pieniędzy np. do 150 zł to bierz Razera Deathadder. Bardzo dobra mycha. Wiele osób poleca ją właśnie do cs’a. Sam również ją posiadam i z czystym sumieniem mogę ją polecić.

Jeszcze tylko jedna rzecz… TO NIE JEST DEAD SPACE!! Jeżeli nie grałeś we wszystkie plansze nie możesz oceniać…

może pomyśle ale tak przy okazji z tych tańszych np. 70-100 zł bo dzień dziecka to sie będzie można wyszaleć ale by zostało jeszcze na “cukierki” :wink:

Gdyby zostało Ci trochę kasy to radziłbym kupić dobrą podkładkę. Jakiś Steelseries na początek.

P.S. Od cukierków się psują zęby :stuck_out_tongue:

ale po co podkładka bez myszki xD

Tak jak pisze Miron kup jeszcze podkładkę. Ze swojej strony polecam Razera DeathAdder. Bardzo dobra myszka. Czasami wychodzą mi na niej niesamowite akcje :smiley: (COD4). A co do CS-a to faktycznie nie warto już grać (w znaczeniu rozpoczynać kariery). Ci co w to grają już dłuższy czas, mają tą grę tak rozpracowaną że nie masz szan nic ugrać. Ale jak chcesz…

Tak samo mogę Cię zapytać. Po co myszka bez podkładki? Jak nie będziesz miał podkładki to ślizgacze na myszce szybciej się wytrą. Na podkładce mój Razer chodzi dużo lepiej.

Mi chodziło o to, że jak po zakupie myszki Ci zostanie kasy to możesz podkładkę kupić :smiley:

widać sie rozumiemy :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ale dalej czeka na jakieś “nowe” propozycje

chyba jednak na razie jestem za RAZEREM Copperhead ale a4tech ma regulację DPI… (i jest tak tania że od razu kupie podkładkę ;P)

http://www.skapiec.pl/site/cat/52/comp/406001 Ja mam taka i mi wystarcza :smiley:

Ten a4-tech nie jest najlepszy. Miałem go i po roku się popsuł. Laser przestał świecić i kablica. Masz tam niby 2500DPI z tego co pamiętam. Razer DA ma 1800DPI i to czuć. Myszka jest dużo lepsza. Do Razera producent dodaje oprogramowanie w którym możesz ustawiać czułość i inne opcje.

Jeżeli zastanawiasz się nad Razer’em to bierz DeathAdder. W CopperHead występuje podobno lekka akceleracja wsteczna ( z tego co czytałem ). Nadal obstaje przy Razer DA. :slight_smile:

co do linku to wszystie sprzęty maty jakie miałem szyyybko sie psuły :wink:

głośniki, klawka i jakoś straciłem zaufanie ;D

I słusznie :wink:

A po co Ci regulacja DPI? Raz ją użyjesz i tyle, a w moim Razerze DB3G jak wciśniesz przycisk na ekranie pojawia Ci się pasek i ustawiasz DPI :wink:

Polecam Razer, sprawdzona, dobra firma. Copperhead jak słyszałem jest bardzo dobry, Salmosa nie wiem, bo nic nie słyszałem xD

a co można sądzić o podkładkach finmy PENTAGRAM??? (bardzo lubię tę firmę, mam od nich odtwarzacz mp3 xD)

jak nie to wezmę razera GOLIATHUS bo ten to pewniak :stuck_out_tongue_winking_eye: