Jaka myszka do 300 zł?

Witam, w mojej obecnej myszce Razer DeathAdder Chroma przestała działać rolka myszki i stąd moja decyzja o zmianie myszki i zastanawiam się nad Logitech G502 Hero albo SteelSeries Rival 600
Bardziej podoba mi się G502 i podobno rolka myszki jest bardzo dobrze zrobiona ale chciałem was zapytać, którą z nich byście polecali

śrubokręt i wyczyść z kurzu i naskórka startego z palca w ciągu ostatnich 5 lat :wink:

Osobiście żadną, ale polecam buty XYZ numer 32 w sklepie XYZ, i absolutnie mi nie przeszkadza, że możesz nosić 42 :wink:

Idź do sklepu i weź w łapkę, serio to ergonomia jest ważna, a nie “marka” czy “polecanie”. :wink:

Hej,

Potwierdzam. Mam i korzystam na co dzień.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Czytałem że ludzie mają problem z naciskaniem scrolla, podobno zamiast nacisnąć go w dół, on ucieka na bok. Miałeś tak kiedyś ?

Nie, nie zauważyłem takiego problemu - ani gdy rolka jest zablokowana, ani gdy zablokowana nie jest.

Jeśli tylko Tobie odpowiada G502 wyglądam to brałbym. Kilka znajomych osób jej używa i chwali sobie. Mi osobiście nie odpowiada kształt i mam klasycznego G305 w wersji bezprzewodowej, która śmiga, aż miło :slight_smile:

Ja posiadam G502 i jestem bardzo zadowolony z niej :wink:

1 polubienie

Może glorious o? Dobry sensor i ogólnie świetne recki zbiera