Jaka myszka?

Czy w grach typu Call of Duty(FPP) różnica między myszką zwykłą powiedzmy w cenie 40zł(400dpi)a taką jak Razer Diamondback Magma 1600 dpi jest wielka ,i czy ma to aż tak wielki wpływ na jakosć gry??

napewno ma na ergonomi czyli że cie mie bedzie reka boleć i wygoode pewnie ta druga ma dużo przycisków :smiley:

Ale nie interesuje mnie czy mnie ręka będzie bolała tylko czy naprawdę to polepsza jakość gry w internecie powiedzmy?

przecierz od myszki ni zwiekszy ci ilości fps ani nie zrobi że pingi będą lepszse tylko bedzie bardziej czuła

A w tego typu grach jest to dość ważne.

Różnica jest bardzo spora zwłaszcza w grach w których wymagana jest duża precyzja.

Tansze myszki czesto gubia sie przy szybszych ruchach i sa niedokładne. A tak pozatym to sama myszka nie wystarczy do uzyskania odpowiedniej przecyzji, potrzebna jest jeszcze dobra podkładka np: IceMat.

Dzieki wszystkim za rady i pomoc. pozdrawiam i do zobaczenia na serwerach Call of Duty jak ktos tam przebywa;-))))

Najbardziej czula wedlug mnie mysz to mysz optyczna, troche kosztujen ale warto:D W Calla nikt nie podskoczy:D

Takie myszki sa znacznie lepsze - sa wygodniejsze, bardziej czule, maja lepszy slizg… Lecz zeby tak naprawde poczuc jaka jest roznica to trzeba miec bardzo dobra podkladke np. taka jak ta

Parę numerów temu w CD-Action robili test podkładek - redaktorom najbardziej podpasowała podkładka z hartowanego szkła. Z tego, co tam opisali, duet Razer + ta podkładka - najlepszy zestaw sieciowego killera…

Niestey, nie mam tego numeru i nie potrafię podać nazwy podkładki…

http://progamer.pl/ looknij sobie tu jak cos profesional chcesz zanabyc :slight_smile:

Mam takie pytanie : Jakim programem można sprawdzić, ile moja mysz ma ‘dpi’ ?

powinno pisac na opakowaniu myszki lub w instrukcji