Jaka myszka?

(Wojciks) #1

Czy w grach typu Call of Duty(FPP) różnica między myszką zwykłą powiedzmy w cenie 40zł(400dpi)a taką jak Razer Diamondback Magma 1600 dpi jest wielka ,i czy ma to aż tak wielki wpływ na jakosć gry??

(Siekiera666) #2

napewno ma na ergonomi czyli że cie mie bedzie reka boleć i wygoode pewnie ta druga ma dużo przycisków :smiley:

(Wojciks) #3

Ale nie interesuje mnie czy mnie ręka będzie bolała tylko czy naprawdę to polepsza jakość gry w internecie powiedzmy?

(Siekiera666) #4

przecierz od myszki ni zwiekszy ci ilości fps ani nie zrobi że pingi będą lepszse tylko bedzie bardziej czuła

(Damian) #5

A w tego typu grach jest to dość ważne.

(JHS:PL) #6

Różnica jest bardzo spora zwłaszcza w grach w których wymagana jest duża precyzja.

Tansze myszki czesto gubia sie przy szybszych ruchach i sa niedokładne. A tak pozatym to sama myszka nie wystarczy do uzyskania odpowiedniej przecyzji, potrzebna jest jeszcze dobra podkładka np: IceMat.

(Wojciks) #7

Dzieki wszystkim za rady i pomoc. pozdrawiam i do zobaczenia na serwerach Call of Duty jak ktos tam przebywa;-))))

(Maartin 14) #8

Najbardziej czula wedlug mnie mysz to mysz optyczna, troche kosztujen ale warto:D W Calla nikt nie podskoczy:D

(Quatro15) #9

Takie myszki sa znacznie lepsze - sa wygodniejsze, bardziej czule, maja lepszy slizg... Lecz zeby tak naprawde poczuc jaka jest roznica to trzeba miec bardzo dobra podkladke np. taka jak ta

(Maciek) #10

Parę numerów temu w CD-Action robili test podkładek - redaktorom najbardziej podpasowała podkładka z hartowanego szkła. Z tego, co tam opisali, duet Razer + ta podkładka - najlepszy zestaw sieciowego killera...

Niestey, nie mam tego numeru i nie potrafię podać nazwy podkładki...

(Aston) #11

http://progamer.pl/ looknij sobie tu jak cos profesional chcesz zanabyc :slight_smile:

(Canaletto) #12

Mam takie pytanie : Jakim programem można sprawdzić, ile moja mysz ma 'dpi' ?

(Del15piero) #13

powinno pisac na opakowaniu myszki lub w instrukcji