Jaka myszka...?

(Szymonprzywecki) #1

Witam...

Myszek używam gł u wnie do grania...

I mam pytanie... ktora myszka bedzie lepsza dla mnie.. ta czy ta ??

Może mecie jakieś inne dobre myszki... sprawdzone, w tym segmecie cenowym do polecenia..?

Pozdrawiam... :slight_smile:

(Patricko) #2

Ja polecam do grania Tobie te myszki:

:arrow: MX 1000

:arrow: MX 518

:arrow: Razer DB LE

:arrow: Razer Diamondback RZD-1600

Do grania tyko te myszki :wink:

(system) #3

Chyba nie o ten przedział cenowy chodzi Szymkowi :wink:

(Daniel Curylo) #4

napisal w jakim segmencie cenowyma ty mu pokazujesz myszki za ponad 200 zlotych :shock: , a ja bym wzial ta tansza :slight_smile: jestchwalona przez uzytkownikow, taka sobie normalna myszka bez bajerow :slight_smile:

(Szymonprzywecki) #5

Ale tak mysle ze ta wieksza [srebo-czrana] bedzie wygodniejsza..!?

A macie jakies dobre podkladni do polecenia pod myszki optyczne..? w granicach max 40zL..?

Pozdrawiam

(system) #6

Ja nie korzystam z podkładki i jest ok.

Może nie będzie potrzebna - sprawdzisz i później ewentualnie dokupisz.

(Daniel Curylo) #7

no moze i faktycznie bedzie bardziej wygodna, a te podkladki to maja byc z podparciem nadgarstka?? tylko chyba do gier to nie za bardzosie to nadaje :?

http://www.media-tech.pl/show_item.php?id=1184〈=pl moze ta?

(Szymonprzywecki) #8

konio nie ma byc zwykła podkladka... tlyko zeby tylko dobrze kontatybilna z logitechem..? bo czesto czytam ze niektore podkladni nienadaja sie do optykow..:P!

no tamta jest calkiem calkiem.. a moze jest tam ktos zalogowany i moze zobaczyc komentarze...?

(system) #9

Zwróć uwagę na to co napisałem w poprzednim poście.

A co do podkładek zasada jest jedna - podkładka ma mieć jednolity kolor.

(M a x) #10

polecam ci super czuła ,bezprzewodowa mozesz ja doładować w każdej chwili cena około 100 zł używam jej od miesiąca

(Daniel Curylo) #11

M a x nie tenprzedzial cenowy :? i moze faktycznie lepiej bedzie nie uzywac podkladki z taka myszka, wiecej przestrzeni na ruchy mysza a to w grachsie liczy :slight_smile:

(Bażant) #12

Najlepszą podkładaką pod mysz optyczną będzie kartka z bloku (najlepiej podwójna, albo z technicznego) musi być jednolitego koloru, najlepiej ciemnego szkoda tracić kase na podkładki :wink:

Co do myszek polecił bym Ci z doświadczenia wiem, że na myszkach profilowanychi owiele lepiej się pracuje (sam używam, ale kulkową). Doskonale dopasowuje się do dłoni... no po prostu pełen wypas! A co do myszek które ty zaprezentowałeś to wybrał bym ta tańszą, bo ma pratycznie same pozytywne komentarze :smiley:

(M a x) #13

nie rozumiem za tania ??? podałeś ceny w swoich linkach ponad 200 a jakość tej jest identyczna do logitecha

(Szymonprzywecki) #14

Ok dzieki... tym co mi wiecej pomogli...i mnie.. :slight_smile:

Pd. Wgule niewidac roznicy pomiedzy 60zł a 200zł:smiley: :wink:

(Daniel Curylo) #15

Szymek jestautorem tematu i on podal linki do myszek ktore kosztuja 50-60 zlotych i w tym przedziale cenowym poszukuje myszki :wink:

(M a x) #16

a to co innego zwracam honor

(Szymonprzywecki) #17

Ok nic sie niestalo..:slight_smile: nawet twoje linki sie przydadza bo zmieniłem plany i mam zamiar kupic cos droszego.. :lol:

(Daniel Curylo) #18

LOL...:smiley: no to masz juz kilka linkow i napewno cos z tego wybierzesz :D:D:D

(Szymonprzywecki) #19

No postram... sie.. :lol: A ten mx518 jest dobry..? jest lepszy o tych nowych razerow....?

(Daniel Curylo) #20

no to z tych wymienionych wczesniej raczej wybralbym DiamondBack'a RZD 1600. Fajnie wyglada no i to jest juz taka profesionalna myszka dla graczy :D:D ale MX518 tez niczego sobie myszka