Jaka myszka...?

Witam…

Myszek używam gł u wnie do grania…

I mam pytanie… ktora myszka bedzie lepsza dla mnie… ta czy ta ??

Może mecie jakieś inne dobre myszki… sprawdzone, w tym segmecie cenowym do polecenia…?

Pozdrawiam… :slight_smile:

Ja polecam do grania Tobie te myszki:

:arrow: MX 1000

:arrow: MX 518

:arrow: Razer DB LE

:arrow: Razer Diamondback RZD-1600

Do grania tyko te myszki :wink:

Chyba nie o ten przedział cenowy chodzi Szymkowi :wink:

napisal w jakim segmencie cenowyma ty mu pokazujesz myszki za ponad 200 zlotych :shock: , a ja bym wzial ta tansza :slight_smile: jestchwalona przez uzytkownikow, taka sobie normalna myszka bez bajerow :slight_smile:

Ale tak mysle ze ta wieksza [srebo-czrana] bedzie wygodniejsza…!?

A macie jakies dobre podkladni do polecenia pod myszki optyczne…? w granicach max 40zL…?

Pozdrawiam

Ja nie korzystam z podkładki i jest ok.

Może nie będzie potrzebna - sprawdzisz i później ewentualnie dokupisz.

no moze i faktycznie bedzie bardziej wygodna, a te podkladki to maja byc z podparciem nadgarstka?? tylko chyba do gier to nie za bardzosie to nadaje :?

http://www.media-tech.pl/show_item.php?id=1184〈=pl moze ta?

konio nie ma byc zwykła podkladka… tlyko zeby tylko dobrze kontatybilna z logitechem…? bo czesto czytam ze niektore podkladni nienadaja sie do optykow…:P!

no tamta jest calkiem calkiem… a moze jest tam ktos zalogowany i moze zobaczyc komentarze…?

Zwróć uwagę na to co napisałem w poprzednim poście.

A co do podkładek zasada jest jedna - podkładka ma mieć jednolity kolor.

polecam ci super czuła ,bezprzewodowa mozesz ja doładować w każdej chwili cena około 100 zł używam jej od miesiąca

M a x nie tenprzedzial cenowy :? i moze faktycznie lepiej bedzie nie uzywac podkladki z taka myszka, wiecej przestrzeni na ruchy mysza a to w grachsie liczy :slight_smile:

Najlepszą podkładaką pod mysz optyczną będzie kartka z bloku (najlepiej podwójna, albo z technicznego) musi być jednolitego koloru, najlepiej ciemnego szkoda tracić kase na podkładki :wink:

Co do myszek polecił bym Ci z doświadczenia wiem, że na myszkach profilowanychi owiele lepiej się pracuje (sam używam, ale kulkową). Doskonale dopasowuje się do dłoni… no po prostu pełen wypas! A co do myszek które ty zaprezentowałeś to wybrał bym ta tańszą, bo ma pratycznie same pozytywne komentarze :smiley:

nie rozumiem za tania ??? podałeś ceny w swoich linkach ponad 200 a jakość tej jest identyczna do logitecha

Ok dzieki… tym co mi wiecej pomogli…i mnie… :slight_smile:

Pd. Wgule niewidac roznicy pomiedzy 60zł a 200zł:D :wink:

Szymek jestautorem tematu i on podal linki do myszek ktore kosztuja 50-60 zlotych i w tym przedziale cenowym poszukuje myszki :wink:

a to co innego zwracam honor

Ok nic sie niestalo…:slight_smile: nawet twoje linki sie przydadza bo zmieniłem plany i mam zamiar kupic cos droszego… :lol:

LOL…:smiley: no to masz juz kilka linkow i napewno cos z tego wybierzesz :D:D:D

No postram… sie… :lol: A ten mx518 jest dobry…? jest lepszy o tych nowych razerow…?

no to z tych wymienionych wczesniej raczej wybralbym DiamondBack’a RZD 1600. Fajnie wyglada no i to jest juz taka profesionalna myszka dla graczy :D:D ale MX518 tez niczego sobie myszka