Jaką myszkę dla gracza polecacie do 150zł -cenny allegro


(Pinio150) #1

Tak jak w temacie, chciałbym się dowiedzieć jaką myszkę polecacie dla gracza, budżet to plus/minus 150 zł, sugerujcie się cenami allegro, bo stamtąd na 99% myszka zostałaby zakupiona. Posiadam obecnie Razer DeathAdder i jestem bardzo zadowolony, ale już gryzoń już trochę sfatygowany jest. A i jeszcze jakieś podkładki dobre, średniej wielkości-medium. Obecnie posiadam QCK SteamSeries tą mała, najmniejszą. :lol:


(Starchris) #2

Poniższa myszka powinna zwrócić Twoją uwagę.

http://allegro.pl/logitech-mx1100-naste ... 50303.html

A podkładkę w jakich kategoriach cenowych chcesz kupić ?


(Pinio150) #3

a właśnie i zapomniałem dodać, definitywnie chce myszkę przewodową, bezprzewodowe nie mają i nie będą miały brania u mnie, pozdrawiam :smiley:


(mikber18) #4

praktycznie wszystkie produkty logitecha są wporządku. Korzystam z bardzo rozległej oferty tej właśnie firmy od wielu lat i muszę przyznać że jak narazie nie miałem ani jednego problemu. Nie, miałem problem z myszką bezprzewodową która się rozłączała bardzo często ale to tylko dlatego że spadła mi na zimie ze 100 razy no i doczekał się jej kres wytrzymałości. Pomijając ten eksperyment, Logitech przodem :slight_smile:


(Pinio150) #5

Skłaniałbym się w strone Razera, albo Microsoftu. :razz:


(mikber18) #6

Jak już wybierać pomędzy tymi dwoma to zdecydowanie Razer :slight_smile:


(bot--killer) #7

Cooler Master Spawn :wink:

Tu masz recenzje tej myszki: http://www.frazpc.pl/artykuly/785111,Co ... ealna.html


(Lenneavy) #8

Ja polecam A4Tech z serii X7. Mimo stosuknowo niskiej ceny są wygodne i przyjemnie się na nich gra, co popieram własnym doświadczeniem.


(Grzesplay) #9

Ja polecam SAITEK CYBORG R.A.T. 3 bardzo jestem z niej zadowolony :smiley:

http://allegro.pl/mysz-saitek-cyborg-r-a-t-3-przewodowa-gaming-i1554945405.html


(Pinio150) #10

Azbest co to za myszka, wygląda jak jakiś transformers, albo przynajmniej terminator. ;d Potrzebuję myszki, która kształtem będzie może nie przypominać ale podchodzic pod deathaddera. No to myszki jakich firm jeszcze polecacie, a4 tech chyba odpada tak jakoś kojarzy mi się nieprzyjemnie, mam klawiature x7 i styka. czekam ;p :shock:


(Grzesplay) #11

Mi się tam podobają takie oryginalne kształty :stuck_out_tongue: no i jest bardzo funkcjonalna, z bardziej tradycyjnych może

Gigabyte m8000x?

http://allegro.pl/gigabyte-m8000x-6000dpi-dla-graczy-gaming-em-i1560519261.html


(Krzychuu) #12

IE 3.0 + podkładka QPAD, polecam tą: http://allegro.pl/podkladka-qpad-ct-med ... 54831.html :slight_smile: