Jaką myszkę kupić?

Witam, na początku powiem, że mam do wybrania więcej niż 2 myszki. Moją myszkę (A4 Tech Bloody v7m) mam już prawie 3 lata i możliwe, że niedługo się popsuje po takim czasie użytkowania, więc szukałem w internecie jakichś dobrych myszek i znalazłem 6 myszek które mi się podobają, ale nie wiem jaka myszka jest najlepsza ;/ Nazwy myszek które wybrałem to:
• NATEC GENESIS Xenon 210
• TRUST GXT 111
• NTT HIRO Octagon
• HAMA uRAGE EVO
• TRACER GAMEZONE Oblivion
• ROCCAT Lua
Najlepiej jakbyście ponumerowali te myszki od 1 do 6 i napisali dlaczego akurat ta myszka jest na tym miejscu. Moja dłoń jest raczej średniej wielkości, wymiary to 17 cm pionowo i 11 cm poziomo. Pozdrawiam

TRUST GXT 111 fajna mysz xd

dla mnie super myszką jest ten TRUST https://www.sferis.pl/mysz-trust-gxt-177-gaming-mouse-21294-p509636
dlatego z Twojej listy też bym wybrał TRUST GXT 111 ta myszka tez jest bdb

Dobrze, dzięki za odpowiedź :slight_smile:

ASUS Cerberus Gaming Mouse jak dodasz do koszyka jest za 49 zł fajna myszka

A jaką najbardziej polecasz z 6 wymienionych?

Widać że masz określony budżet , w takim razie Roccat Lua.
Osobiście preferuje SteelSeries Rival 100 ,też niedroga a ma większą czułość od powyższej.

Jak można polecać komukolwiek takie krzaki dziwnych chińskich tanich marek?
Jedyne dopuszczalne rozwiązanie to Logitech.

Na innym forum też mi proponowali Logitecha, a dokładnie Logitech G203, jeśli tutaj też padła taka odpowiedź, to zdecyduje się na tą myszkę :slight_smile: Dziękuje wszystkim za odpowiedzi :smiley: Pozdrawiam

Już dawno przekonałem się ile są warte myszy marki krzak.
Max rok żywotności.
Mój aktualny Logitech za stówkę ma już 4 lata i nawet baterii nie zmieniłem od nowości a jest ciągle w użytku - około 4-5 godzin dziennie.

Przede wszystkim taka, która jest wygodna dla Ciebie.

Nie ma reguły. Razery za 500 zł mogą Cię uraczyć dwuklikiem niedługo po zakupie. Logitech stał się droższy i zwiększył poziom skomplikowania, więc też potrafi negatywnie zaskoczyć. Czasy pancernych i dobrze wycenionych MX5xx dawno minęły. W droższej myszce płacisz głównie za a) marketing b) jakość materiałów c) sensor d) dodatki. Natomiast spasowanie elementów przewija się między literkami w zależności od modelu.Miałem Razery, Logitechy i inne. Najdłużej obecnie mi służy a4tech (z czasów złotej oferty tej firmy) ak-47, który kosztował 40 zł. Precyzja na wysokim poziomie. W ciągu tych lat tylko raz może dwa musiałem z paprochów scrolla przeczyścić. Żeby nie było, żem fanboy, a4tech też buble potrafi wypuszczać.

Przecież w myszce Logitech G203 ma kabel i nie trzeba baterii wymieniać ;p Chyba, że masz inny model, bo różne są, przewodowe i bezprzewodowe :stuck_out_tongue:

Z kablem kolego to odkurzacz może być.

Przewód

Nie chodziło mi o nazewnictwo.
Z przewodem może być odkurzacz a nie mysz.
Po to wynaleziono bezprzewodówki żeby kabel się nie ciągnął za gryzoniem.
Mamy XXI wiek.
Telefon też na kablu, czy w kieszeni?

1 polubienie

W sumie, to jakieś takie nastawianie się na najlepszą mysz - to się nie da tak według marki, możliwości myszy i tam mody.

Mnie tam ręka urosła na starość, ale mysz bez macania, to przesada, - na 95% nie nada się.
Napiszę tak - leciutkie kółko, delikatne przyciski, LPM i PPM klikają cicho przy delikatnym przyciskaniu.
A ze sto próbowałem i nawet wybraną musieli w sklepie podłączyć, żebym sprawdził.
Pewnie, że wybrałem bezprzewodową rapoo ze cztery lata temu, a teraz modecom.

Ja nie lubię bezprzewodowych myszy, ale dobra nie ważne, nie będziemy się kłócić czy bezprzewodowa, czy przewodowa lepsza :stuck_out_tongue:

Niedługo święta i mogę sobie coś wybrać do 200 zł, teraz pytanie co polecacie lepszego od A4 Tech Bloody v7 w tym przedziale cenowym? :slight_smile:

Dziękuje wszystkim którzy mi pomogli z wybraniem myszki :smiley: Ostatecznie wybrałem Logitech G203 Prodigy i jestem zadowolony :slight_smile: Pozdrawiam!