Jaką myszkę polecacie?

Witam, chcę sobie kupić nową myszkę i zastanawiam się jaką kupić, laserową, czy optyczną oraz czy lepiej wziąć przewodową czy bezprzewodową.

Z góry dzięki za pomoc w wyborze. :wink:

Cześć.Myszki laserowe są chyba droższe od optycznych. A co do tego czy przewodowa czy bezprzewodowa to bedzie twoja decyzja. Polecam Microsoft IntelliMouse Explorer 3.0

A czy bezprzewodowa będzie mi działać, jak podłączę odbiornik po usb z tyłu komputera?

Nie wiem bo nigdy nie mialem takiej myszy bo nie lubie zmieniać baterii.

Tak, będzie działać.

Co do Twojego pytania, przede wszystkim określ się do jakich zastosowań jest Ci potrzebna.

Po drugie, budżet jakim dysponujesz.

Wszystko zależy od przeznaczonego budżetu i zastosowania.

Kwestia przewodowa czy bezprzewodowa to raczej kwestia wygody, gustu i przyzwyczajenia.

Taka odległość klucza od myszki nie jest problemem, powinna działać bezproblemowo

Co do wymiany baterii posiadam Logitech MX620 + akumulatorki eneloop. Spokojnie wystarczają na 9-11 miesięcy pracy, więc o dyskomforcie dotyczącym częstej zmiany baterii nie mogę mówić :slight_smile:

Chodzi mi oczywiście o gry komputerowe, a budżet to do 100 złotych

Bezprzewodowe - zależy jakie. Bluetooth są beznadziejne, podobnie irda. Najlepsze są radiówki. Pamiętaj, że jeśli nie będzie miała akumulatora, dochodzi koszt baterii (wbrew pozorem, całkiem spory).

Polecam firmę Logitech, oczywiście bezprzewodowa optyczna ( laserowe są lepsze ale dużo droższe, cena nie współmierna do różnicy w jakości miedzy nimi).

Ta której używam zasilana jest dwoma bateriami 1.5V AAA LR03 i wymieniam je co 6 miesięcy. Zasięg około 10 metrów.

Jak narazie nie miałem lepszej.

Według mnie cena do jakości - nic jej nie przebije:

http://allegro.pl/item936689251_mysz_a4 … b_hit.html