Jaka nagrywarka DVD do kompa?

Witam :slight_smile: Muszę kupić nową nagrywarkę DVD, tym bardziej, że stara CD Lite-ona już całkowicie padła-ale swoje przepracowała. Więc pytanie: jaką wziąść? Rozumiem, że lightscribe to już standard raczej i ceny nie podbija-więc jaka marka i jaki model? Czekam na pomoc :smiley:

Optiarc(nec) AD-7173S (jeśli masz wolne złącze sata na płycie głównej, jeśli nie to wersję *A zamiast *S.

Jeśli szukasz pożądnej

Link

ile kasy?

:arrow: LG GSA-H55L

:arrow: Pionieer 212

:arrow: Plextor PX-810SA

Pewno ze 130 mogę dać, a i mam 3 wolne jeszcze złącza SATA

No to tego optiarca, po ok. 105zł nawet w komputroniku jest.

ja słyszałem, że z Plextora to została już tylko nazwa

LG nie lubię więc polecam Pioneer’a

Takiej za ponad 2 stówy mi nie trzeba, bo aż tak dużo nagrywać nie będę :slight_smile: Wybiorę coś z tych innych podanych :slight_smile:

To bierz Pionieer 212 bardzo dobra i cicha nagrywarka.

ja jeszcze dodam, że jak ja miałem zamiar kupić DVD to czytałem dużo na pewnym forum (nie wiem czy mogę podać nazwę) i tam z testów przeprowadzanych przez użytkowników na wielu rodzajach nośników wynikało, że nie ma lepiej nagrywającego napędu od Pionka właśnie, dlatego ją kupiłem :slight_smile: i nie żałuję :slight_smile:

Chyba zdecyduję się na Pioneera 212 :wink:

dzięki wszystkim za opinie, pozdrawiam :slight_smile:

Złączono Posta : 06.12.2007 (Czw) 15:16

a jeszcze jedno pytanie-mają ten nagrywarki na stanie, czy nawet taki komputerowy drobiazg jak nagrywarkę musżą sprowadzać na zamówienie?

zależy, od sklepu, jak ja kupowałem to w jednym mieli tylko LG, a w drugim mieli wiele różnych modeli, m.in. pionka i kupiłem od razu :slight_smile:

źle słyszałeś :wink:

w tej cenie nic lepszego nie znajdziesz, Plextory są w cenie…

albo 112 - to jest to samo, tylko że na ATĘ