Jaka nagrywarka

doradzcie jaką nagrywarke kupić

mile widziane linki z allegro

Pionieer 111 lub LG H22L

sklepy znak.pl, proline.pl, ecs.pl.

tak wszyscy namawiacie na tego pioneera, to co powiecie o tym rankingu?

http://rankingi.chip.pl/ranking_16682.html

miejsce 26 na 28 mozliwych to moim zdaniem niemal tragedia.

Tak boś się chipa naczytał… Poczytaj fora i wypowiedzi użytkowników którzy się lepiej na tym znają…

Tylko podejdź do kumpli i zobacz faktycznie na jakich napędach pracują,a są to LG,Liteon,Samsung,Nec,a Pionieer montowany może 1 na 100 kompów.

OT-kosmos.JNJN

Asus DVD+/-RW DRW-1608P3S @ Pioneer 111L :mrgreen:

A dlaczego tak jest bo świadomość polskich użytkowników jest mała na to że jakaś inna firma poza LG,Liteon,Samsung,Nec może być dobra.Co do samsunga to bym miał wątpliwości dobre to oni mają monitory i dyski.

Wiadomo nie od dziś że testy w gazetach są przekupione nie ma nawet co ich czytać ważniejsze są opinie samych użytkowników sam mam tego pioneera i w nero przy max predkosci na plycie cd-r za 50 gr z vobisa

w testcie nośnika nero scandisck zero błedów w zapisie wszystkie kratki na zielono !!

to ze cos jest dobre teraz, nie znaczy ze kiedys bylo, HDD samsung kiedys nalezaly do najgorszych. tak samo moze byc z nagrywarkami pioneera, kiedys byly the best, teraz widocznie niekoniecznie. poza tym sorry, ale co maja opinie uzytkownikow wspolnego z profesjonalnymi testami?

to zależy jaka masz kasę do wydania.

powszechnie wiadomo, że najlepsze napędy są spod znaku Plextor

jeśli cię nie stać na Plextor’a to dobrą alternatywą (znacznie tańszą) jest napęd Pioneer.

powiem tak mam dysk samsunga 1 gb sprzed 10 lat ani jednego bad sectora i ciągle chodzi dodam że używam go prawie jak pendriva czyli go przenosze często odłanczam itd. więc to ma być najgorszy dysk to są niezniszczalne dyski.Mój kolega kupił sobie pół roku temu dysk seageta już nie działa a ja mam od 2003 roku samsunga i nie mam z nim najmniejszego problemu ale ok to nie temat o dyskach. co do nagrywarek to samsunga nie polecam.

były są i będą the best zresztą co ja będe przekonywał nie chcesz nie kupuj po czym wniąskujesz że teraz nie są najlepsze ? po tych śmiesznych testach w gazetach naczytałeś się Komputer Świat ? :lol:

Takie opinie normalnych użytkowników znaczą więcej niż 1000 takich przekupionych testów w gazetach.A zobacz na sprzęt audio pioneer to scisła czołówka.To że niektórzy uważają to za badziew choc nawet tej nagrywarki na oczy nie widzieli (ale wiedza bo gazety tak napisaly) to już jest przegięcie.

Jeszcze do tego testu chipa co podałeś to jest po prostu żenada i Ty w to wierzysz. Popatrz który jest plextor 25 hahah nie no padne :lol:

najlepsza nagrywarka dostepna obecnie na rynku Plextor PX-760A jest 25 on wymiata te wszystkie nagrywarki chyba LG dużo kasy musiał dać za ten test.W tym tescie plextor pownien byc na pierwszym mniejscu zaraz za nim pionieer 111D :mrgreen: .

Nie znaczy to że jest najgorszy… Przecież jak nie wiesz nic w tym temacie to nie musisz się udzielać, prawda ? :slight_smile: