Jaka nagrywarka?

(kris) #1

Witam.

Zamierzam kupić nagrywrkę tylko nie wiem jaką .250 zł.

Prosiłbym o jakiś propozycje.

Z góry dziękuję za pomoc.

(Duch) #2

ja mam LiteOn`a 52x24x52, nie nażekam!! pewnie są i lepsze ale: LITEON-CDRW LTR- 52327/52x/B (52,32,52)x/BOX 135zł to chyba nie dużo!! :slight_smile:

(Monczkin) #3

Myslę, że dobrym pomysłem będzie kupienie tzw. napędu combo - DVD + CD/R/RW - LiteOn jest dobrym wyborem, przy niskiej cenie :slight_smile:

(Xiao19) #4

Polecam ci liteon np. taka jak ma FIGCfan

ma najwiekszy cache 512 ,najwieksza korekcje bledow (dobry sprzet) nawet wygrala w tescie w komputerswiat wiec jest oki i za rozsadna cene,ewent. Toshiba i Sony , za taka cene ,odradzam kupno LG czy samsunga to jest jednym slowem szajs bedziesz narzekal na nia.

sama mam Toshibe juz 4 latka i nadal wypala wiec tez polecam

dobry sprzecik,a z drogich to oczywiscie Pionnier,Philips czy Kenwood ale to nie na twoja kieszen wiec wybierz ,ktoras z tamtych,

:wink:

(Swiderski Mariusz) #5

Kamcia, ja mam nagrywarkę LG od lat 4 ( parametrami jest to teraz muzeum ) ale wyobraź sobie, że ten jak to nazwałaś szajs chodzi bezawaryjnie od samego początku.

Pochopnie nie oceniajmy czegoś ,czego tak do końca nie znamy.

Pozdrawiam Lammar

(Vojtz) #6

Liteonka bierz, chociaż używałem też MSI i nie narzekam..

PS. Pozdrowienia z upalnego Grudziądza.

(system) #7

Wstrzymaj się i kup za 350 zł nagrywarkę DVD... LiteOn SOHW-812S oczywiście... Potem przerabiasz go sobie w ciągu 5 minut na SONY DVD RW DRU-700A , który kosztuje prawie 2 razy więcej i masz pełen wypas... Czyli nagrywanie 'DVD' (zarówno +, - i DL), 'CD' i oczywiście odczyt tych płyt...

(Mdod) #8

a co myslicie o samsung sw-252s?

(Kefas) #9

ja osobiście nie jestem zadowolony z napędów firmy samsung-cdrom nigdy nie działał tak jak trzeba (szuflada sie nie wysuwała ,wieszał się komp) a co do nagrywarki gorąco polecam markę liteon

(pysiu) #10

ja jestem zadowolony z urzywania LG i polecam tej firmy :wink: :wink: :roll:

(system) #11

Samsungom mówię zdecydowane NIE... Kiedyś jeden "oddał" mi płytę w kawałkach, sam z resztą popełniwszy przy tym harakiri... Stało się to u Kolegi podczas instalowania Colina McRae rally 2 PL...

(Gruchapaul) #12

Podobnie jak wiekszosc forumowiczów polecam LITEONA. Samsunga bym nie polecał mój kolega ma i narzeka

(Trebron) #13

Polecam nagrywarki z firmy LG. Są naprawdę dobrej jakości, ale nie są zbyt drogie. Sam używam dosyć stary napęd 32x10x40x i nie zaqnotowałem żadnej awari podczas użytkowania (3 lata). :smiley:

(lazikar) #14

Ja używam LG i jakoś nie uważam że to szajs a przede wszystkim nie mam powodów do narzekania. :smiley: Polecam :smiley:

(system) #15

Drogi lazikarze tez używam nagrywarkę LG i jestem również zadowalony z jej funkcjonowania, a że Kamcia_18 pisze co jej ślina na język przyniesieniem, to do tego zdążyłem się już przyzwyczaić.

(system) #16

LG - dobre (miałem kiedyś jedną), ale są lepsze. Natomiast mam obecnie zwykłe CD od LG... I tego napędu nie sprzedam za przysłowiowe Chiny wręcz, bo jest cenny... Czyta mi wszystkie kopie zabezpieczonych ( SD 3.20.x ) płytek, jakie wypalam u siebie w domku. W końcu mam prawo do wykonania jednej kopii bezpieczeństwa...

(boczi) #17

Tak, jak powiedział Pawek, kup za niewiele więcej nagrywarkę DVD! I ją przerób, czytałem o tym gdzieś. Sam pzymierzam sie kupić właśnie tę nagrywarkę. Jest niedroga oraz mozna jąpodrasować. Artykuł o tym był na cdrinfo.pl 8)