Jaka nagrywarka?

Witam.

Zamierzam kupić nagrywrkę tylko nie wiem jaką .250 zł.

Prosiłbym o jakiś propozycje.

Z góry dziękuję za pomoc.

ja mam LiteOn`a 52x24x52, nie nażekam!! pewnie są i lepsze ale: LITEON-CDRW LTR- 52327/52x/B (52,32,52)x/BOX 135zł to chyba nie dużo!! :slight_smile:

Myslę, że dobrym pomysłem będzie kupienie tzw. napędu combo - DVD + CD/R/RW - LiteOn jest dobrym wyborem, przy niskiej cenie :slight_smile:

Polecam ci liteon np. taka jak ma FIGCfan

ma najwiekszy cache 512 ,najwieksza korekcje bledow (dobry sprzet) nawet wygrala w tescie w komputerswiat wiec jest oki i za rozsadna cene,ewent. Toshiba i Sony , za taka cene ,odradzam kupno LG czy samsunga to jest jednym slowem szajs bedziesz narzekal na nia.

sama mam Toshibe juz 4 latka i nadal wypala wiec tez polecam

dobry sprzecik,a z drogich to oczywiscie Pionnier,Philips czy Kenwood ale to nie na twoja kieszen wiec wybierz ,ktoras z tamtych,

:wink:

Kamcia, ja mam nagrywarkę LG od lat 4 ( parametrami jest to teraz muzeum ) ale wyobraź sobie, że ten jak to nazwałaś szajs chodzi bezawaryjnie od samego początku.

Pochopnie nie oceniajmy czegoś ,czego tak do końca nie znamy.

Pozdrawiam Lammar

Liteonka bierz, chociaż używałem też MSI i nie narzekam…

PS. Pozdrowienia z upalnego Grudziądza.

Wstrzymaj się i kup za 350 zł nagrywarkę DVD… LiteOn SOHW-812S oczywiście… Potem przerabiasz go sobie w ciągu 5 minut na SONY DVD RW DRU-700A , który kosztuje prawie 2 razy więcej i masz pełen wypas… Czyli nagrywanie ‘DVD’ (zarówno +, - i DL), ‘CD’ i oczywiście odczyt tych płyt…

a co myslicie o samsung sw-252s?

ja osobiście nie jestem zadowolony z napędów firmy samsung-cdrom nigdy nie działał tak jak trzeba (szuflada sie nie wysuwała ,wieszał się komp) a co do nagrywarki gorąco polecam markę liteon

ja jestem zadowolony z urzywania LG i polecam tej firmy :wink: :wink: :roll:

Samsungom mówię zdecydowane NIE… Kiedyś jeden “oddał” mi płytę w kawałkach, sam z resztą popełniwszy przy tym harakiri… Stało się to u Kolegi podczas instalowania Colina McRae rally 2 PL…

Podobnie jak wiekszosc forumowiczów polecam LITEONA. Samsunga bym nie polecał mój kolega ma i narzeka

Polecam nagrywarki z firmy LG. Są naprawdę dobrej jakości, ale nie są zbyt drogie. Sam używam dosyć stary napęd 32x10x40x i nie zaqnotowałem żadnej awari podczas użytkowania (3 lata). :smiley:

Ja używam LG i jakoś nie uważam że to szajs a przede wszystkim nie mam powodów do narzekania. :smiley: Polecam :smiley:

Drogi lazikarze tez używam nagrywarkę LG i jestem również zadowalony z jej funkcjonowania, a że Kamcia_18 pisze co jej ślina na język przyniesieniem, to do tego zdążyłem się już przyzwyczaić.

LG - dobre (miałem kiedyś jedną), ale są lepsze. Natomiast mam obecnie zwykłe CD od LG… I tego napędu nie sprzedam za przysłowiowe Chiny wręcz, bo jest cenny… Czyta mi wszystkie kopie zabezpieczonych ( SD 3.20.x ) płytek, jakie wypalam u siebie w domku. W końcu mam prawo do wykonania jednej kopii bezpieczeństwa…

Tak, jak powiedział Pawek, kup za niewiele więcej nagrywarkę DVD! I ją przerób, czytałem o tym gdzieś. Sam pzymierzam sie kupić właśnie tę nagrywarkę. Jest niedroga oraz mozna jąpodrasować. Artykuł o tym był na cdrinfo.pl 8)