Jaka najlepsza grafika na AGP

(W O L F) #1

wiem że temat rzeka ,ale szukam opini jak jest jeszcze z serji AGP w tej chwili najlepsza i najwydajniejsza do gier grafika . Bardo bym prosił o wypowiedzi opinie i linki .

(M Sexy) #2

7300GT Sonic 256MB DDR3,

Radek x1950,

Są lepsze, ale nie opłaca się pchać tyle kasy w agp.

(Majestic 007) #3

x1950xt lub 7900GS

moim zdaniem na agp to w ogóle nie opłaca się wkładac kasy, ale jak juz konkretnie brakuje funduszy to proponuje jakiegos radka z serii 9x (np 9550 i kręcić!) od PowerColor ~ wydatek ~200zł i to jest juz max. ile opłaca się włożyć.

(Mateusz Golebiowski) #4

Najlepszym układem jest Radeon 1950pro a najnowocześniejszym 2600XT

no i są jeszcze Geforce 7900GS , 7800GS

(Spectatorx) #5

x1950pro, i jeszcze będziesz mógł nieeeeeźle kręcić.

(Micoud81) #6

tylko i wyłącznie 7300GT z pamięciami DDR3, najlepiej sonic od firmy Palit:)

(M Sienio1) #7

W stosunku cena/wydajność jak najbardziej, najlepszą karta na AGP jest 7300GT. Jeżeli jednak zależy nam na wydajności , to najmocniejszą kartą na AGP będzie Radek X1950.

(Johny) #8

Zależy od kompa,jeśli masz dobry procek,ram to może to przedłużyć "życie" kompa o te 2,3 lata,ale jeśli masz jakąś słabiznę 1 GHz,256 MB ram,słaby zasilacz to wtedy najlepsza nawet grafika niewiele da - i pozostaje kupno nowego PC,bo każda rzecz jest w tak starym kompie do wymiany,łącznie z wolnym twardym dyskiem

(klopas) #9

dlaczego od palita? przecież ma zaniżone taktowania... (400/1000)

lepiej brać galaxy (500/1400)

(Jarekfront) #10

Ja ostatnio dokupiłem sobie galaxy 6800 xt za 150 zł z gwarancją ... Miałem wcześnie radka sapphire 9550 (@ 9600 pro) 128MB/128bit. Zmieniłem i twierdzę, że to był trafny wybór ... Do kompa o mojej konfiguracji nic więcej nie pomoże ... Lepsza grafika nie ma sensu bo i tak procek przytrzymuje ... Jeśli masz skrzynke z podobnymi podzespołami to polecam ten właśnie model karty ...

(Chrucik) #11

100% racji brać 7300GT Galaxy ZALMAN 1,4ns 128/128 :wink: nic innego na agp ... po prostu się nie opłaca !!

(Kylo Tk) #12

a ty wiesz jak ciężko dorwać tą grafę jeszcze na zalmanie :expressionless:

(Dudek95) #13

Mój kolega kupił sobie pod AGP 7300GT, jest zadowolony, ale to nie to samo co PCI. Nie opłaca się tracić kasy na karty AGP.

(Kylo Tk) #14

Ja też popełniłem ten błąd, kupiłem tą samą kartę na AGP, ale reszta mojego kompa to szrot i potencjał karty jest niewykorzystywany (MSI KT3 Ultra 2, Duron 1,3; RAM 1 GB ddr 400 MHz.

(Chrucik) #15

kynx , ja mam do sprzedania :wink:

(Kylo Tk) #16

chrucik , ale tak jak napisałem kupiłem już kartę Palita GF 7300GT i jestem z niej bardzo zadowolony, a błąd popełniłem w tym że kupiłem kartę na AGP, bo jak patrzę teraz na ceny AGP a PCI-E to :x

(Spectatorx) #17

Raz kumpel napisał do mnie, że chciałby wymienić kartę graficzną na jakąś nową i ma na to 650zł...

Jego płyta główna to była jakaś z socket 478, agp x4, sdram itp bajery. Doradziłem mu, że bardziej opłaca się za te 650zł zmodernizować kompa niżpakować w nową kartę.... Tak mu dobrałem zestawik, że nawet na w miarę dobrą kartę stykło :wink: W zestawie za 650zł zmieściłem mu mobo, cpu, gpu i ram :wink: