Jaka najlepsza mapa offline na HTC G1/Dream?

Witam!

Niedawno kupiłem telefon HTC G1/Dream. Poszukuję jakiejś nawigacji offline. Dobrze by było aby miała też funkcję pieszą. Zależy mi głównie na Polsce, ale jak będą też inne państwa to też źle nie będzie. Zastanawiałem się nad takimi opcjami:

  • Navigon 3.5.2

  • iGo 8.4.2.1

  • Sygic Mobile Maps 10

Z tym, że nie wiem czy wszystkie posiadają funkcję nawigacji pieszej, na której mi zależy. Którą z tych mi polecacie? A jeśli żadna z tych to jaka inna?

Kolejne pytanie odbiegające trochę od tych wymogów to ile może pobierać danych nawigacja online? I jak często je pobiera i czy opłaca się w takie nawigacje pakować kasę?

Pozdrawiam.

Sygic Aura.

Ona z tego co wiem wykorzystuje akceleracje 3D z czym G1 sobie chyba nie radzi za dobrze, a poza tym na liście producenta wspieranych telefonów nie ma HTC G1.

Faktycznie nie ma na liście Dreama jak też np. Samsunga 5700 a niestety nie ma wersji demo żeby można było przetestować.

Szukałem trochę w internecie i zastanawiam się nad takimi opcjami:

  • Co Pilot Live 8

  • Navigon 3.5.2 z tym, że nie wiem czy odpali)

  • iGo My Way 8.4.2.1

  • Sygic Mobile Maps 10

Może się ktoś orientuje która z tych nawigacji ma najdokładniejsze mapy i tryb pieszy?

Dodane 27.01.2011 (Cz) 15:34

Zdecydowałem się na : Sygic Mobile Maps 10. W sobotę dam znać jak się spisuje :wink:

Dodane 01.02.2011 (Wt) 17:19

Nawigacja super :wink: Mnóstwo ustawień, dużo dodatkowych opcji, bardzo dokładne mapy i nawet szybkie pokazanie lokalizacji ( na pewno szybciej niż w google maps).