Jaka najlepsza technika druku na koszulkach

Szykuje mi sie pewien event w firmie Chcemy zamówić kilkadziesiat koszulek, na których ma sie znaleźć logo firmy. Brałem pod uwagę sitodruk ale czy taka technika druku sprawdzi się przy wiekszej powierzchni?Jak również wytrzymałosć?
Hafty raczej nie wchodzą w grę.

Pewnie na flex się skończy. Kilkadziesiąt sztuk to wcale nie tak dużo (nie ma sensu formy).

1 polubienie

Za kilkadziesiąt sztuk pewnie i tak by zapłacił jak za 200-500 bo forma więcej kosztuje niż te koszulki warte :wink: Chociaż widziałem gdzieś oferty, że od 100 sztuk robią…

1 polubienie

Jednak polecam sitodruk. Plastizol i termonadruk.

oraz cytat z tej strony https://tdruk.pl/druk-dtg/

Sitodruk może okazać się bardziej opłacalny w porównaniu z DTG ale tylko przy bardzo dużych nakładach i prostych nadrukach. W takiej sytuacji może (choć to zależy od wykonawcy) okazać się, że sito będzie tańsze niż nadruk bezpośredni (DTG)

Sitodruk jest spoko. Wzór powinien się całkiem dobrze utrzymywac na koszulce. Wiele razy zamawialiśmy koszulki tą techniką do firmy i nic sie nie ścierało. Jakość koszulki tak naprawdę będzie zależała bardziej od jakości materiału niż od techniki druku. Dopytaj się również o jakość. Poza tym przy kilkudziesięciu koszulkach to nie wiem jaka metoda druku będzie bardziej opłacalna niż sitodruk.Chyba żadna.
reflect.pl/na-czym-mozna-wykonywac-sitodruk.html