Jaka nawigacja 300-350 zł

Witam

Jaką nawigację byście polecili w kwocie 300-350 zł? Trochę się rozglądałem i w oko wpadła mi Navroad S6.Co o niej sądzicie?

Kup taką żeby miała slot na kartę pamięci . I to ci już wystarczy.A pózniej domowym sposobem wgrasz sobie lepsze mapy ;).Tak,że nie szalej z kasą bo czasem nie warto.

Nie mam zbyt wygórowanych wymagań, ale czytałem, że Auro S6 dodatkowo wyłapuje satelity GLONASS. Nie wiem jak to się sprawdza w codziennym użytkowaniu, ale chyba zawsze to jakiś plus. Druga sprawa to czytelność ekranu i tu czytałem różne opinie, ale raczej S6 wypada kiepsko.  

A co sądzicie o funkcji TMC https://pl.wikipedia.org/wiki/Traffic_Message_Channel

Warto mieć ten bajer w nawigacji? 

 

A ja proponuję zainstalować aplikację na telefonie WAZE. Informacje o korkach, można trabic na innych użytkowników itp :slight_smile: dodatkowo edyowac drogi o ile znajdziesz gdzieś ich brak. :slight_smile: ta nawigacja jako chyba jedyną jest ZAWSZE aktualną

Najfajniejsza nawigacją jest w tej cenie Modecom MX4. Wydajny procesor, dużo ramu jak na nawigację, dobry system, transmiter FM, dobry GPS. Urządzenie działa tak jak powinno :slight_smile: