Jaka nawigacja do 350zł?

Witam, chciałbym się doradzić jaką nawigację warto kupić, która ma najnowsze mapy i dobre oprogramowanie. Za tydzień ruszam w trasę na północ Polski i przydałaby się elektroniczna pomoc.

ja swego czasu jeździłem na GoClever w nawigacji 505, teraz sprzęt ten sam, ale mapa to AutoMapa i jestem zadowolony

Jeżdżę z GoClever Navio 500, nawigacja wystarczająca, bez problemu można postawić AutoMapę, trochę drażliwa może okazać się szybkość w trakcie przechodzenia przez funkcję ale zaznaczam nie ma tragedii, w trakcie nawigacji nie jest to odczuwalne, działa szybko i sprawnie. Miałem też niedawno okazje wgrywać automapę na wersję 505, która ukazała się w sprzedaży ok. 2 tygodnie temu, obudowa jest smuklejsza, ekran stał się bardziej czuły na dotyk a procesor ma kilka mhz więcej, co widocznie przekłada się na szybkość działania, bardzo udany sprzęt jak na takie psie pieniądzę, dodatkowo soft jest odblokowany co mi się do końca nie podoba, nie uznaje dodatkowych funkcji nawigacji gdyż z nich nie potrzebuje korzystać. Dla mnie sprzęt rewelacjyjny.

Ja miałam z mediona i byłam zadowolona, mapy na 99% całej Europy

ja od siebie polecam Navroad z Automapą, do tej kwoty to ENOVO S z Automapą, chyba że masz już automapę to będzie taniej.

Ja korzystam z Garminów, ale do jazdy po Polsce to szkoda zachodu.