Jaka nawigacja do 700zł? Jaka lustrzanka?


(system) #1

Witam

Jaką lustrzanke kupić do zastosowań "domowych" robienie zdjęć przyrody itp amatorsko, no i jakieś urodziny imieniny :slight_smile: Znalazłem kilka ofert.

1 Olympus E-410 Double Kit ED 14 - 42 mm + ED 40 - 150 mm http://www.euro.com.pl/cyfrowe-lustrzan ... -kit.bhtml

2 Olympus E-420 + 14 - 42 mm ED http://www.euro.com.pl/cyfrowe-lustrzan ... -420.bhtml

3 Nikon D60 18-55 mm II http://www.euro.com.pl/cyfrowe-lustrzan ... m-ii.bhtml

4 Sony DSLR-A200K + DT 18 - 70 mm http://www.euro.com.pl/cyfrowe-lustrzan ... 200k.bhtml

I drugie pytanie

Jaką nawigacje samochodową wybrać tak do 700zł ?? Myślałem nad Mio moov 330. Musi posiadać mapy całej europy. (w wakacje jedziemy do Włoch :slight_smile: )

Jaką mape wybrać Tomtom, Automape mapy mio ?? Co ma najlepsze pokrycie Polski i europy zachodniej ??

Za odpowiedzi dziękuje :slight_smile: ,

Niewiem czy właściwy dział :oops:


(Zbych ) #2

Ad. pytania 2 , tomtom pokrycie polski i europy to 99% z tym że tomtom z mapą polski posiada mniej dokładne dane teleadresowe (nr. domów , mniej adresów ) natomiast mapy europy zachodniej są bardzo dokładne , osobiscie w polsce używam auto mape a na "zachodzie" tomtoma , więc za 700 zł najlepiej poszukać czegoś co będzie posiadało najlepiej windows mobile 6 , ostatecznie coś co pozwoli na odblokowanie win ce4,2 lub win ce5, wtedy będzie można używać dowolnych nawigacji.


(system) #3

Zbych1 Mio moov 330 ma win ce 5 i podobno idzie je odblokować. Wgrywasz mapę na kartę sd ?? Moge prosić jakiś poradnik jak to zrobić ??


(niezDarek) #4

a jeżeli chodzi o lustro to te:

http://www.euro.com.pl/cyfrowe-lustrzan ... -kit.bhtml

najbardziej uniwersalne


(Zbych ) #5

Mapy i programy nawigacyjne przeważnie kupuje się na płytach CD/DVD lub na kartach pamięci , na karcie 4GB można zmieścić nawigacje i mapy całej europy wraz z polską jak i tomtoma tak i auto mapy jednoczaśnie.Jak kupisz na płycie to kopiujesz je na karte pamięci zgodnie z instrukcją zawartą na płycie.Jeżeli kupisz na karcie pamięci to jest to w zasdzie gotowy produkt gdzie po włożeniu karty do urządzenia następuje automatyczna instalacja "nawigacji"