Jaka Nokia N73 czy 6300

Witam chcem kupić jakiś dobry telefon do 500zł 600zł Co polecacie zastanawiam się nad N73 i 6630 Nokią potrzebuje mp3 aparat i by była mało zawodna, jaki jeszcze polecacie telefony w tym przedziale cenowym.

Nie mialem nokii 6300, ale mam N 73 ME Edition 2GB i naprawde nie narzekam. Spoko telefonik. Tylko ze brakuje w nim Wi Fi

bez zastanawiania wybieraj N73. telefonik 100 razy lepszy od 6300. aparat, wyświetlacz o niebo lepszy. a do tego symbian S60. ja mam własnie N73, dokupiłem do niej moduł GPS za 100 zł, instalujesz odpowiedzenia aplikacje w telefonie np. garminXT i nawigacje masz… w 6300 tego nie zrobisz… polecam.

Witam, ja również jestem szczęśliwym posiadaczem n73 ME. W playu można ją wziąć za 99zł przy abonamencie za 40 zł. Telefon jak najbardziej polecam. Mała uwaga: jeśli komuś telefon działa troszkę ociężale, niech zmieni soft na najnowszy. Normalnie program do zmiany softu wykrywał, że miałem najnowszy soft, a wiedziałem, że to nie prawda… Więc zmieniłem product code, na ten odpowiadający nokia poland. Wtedy program do aktualizacji (standardowy noki -NSU) wykrywa nasz telefon jako kupiony w salonie noki, a nie u któregoś z operatorów. Taki zabieg pozwala na aktualizację softu do rzeczywiście najnowszej wersji. Najważniejsze jest to, że będziemy mieli wtedy oryginalny soft od nokii a nie modyfikowany przez operatora… Często taki soft działa lepiej, tak było też w moim przypadku. Nie wiem czy nie traci się gwarancji w ten sposób, ale korzyści są spore.

ja też polecam nokie n73 fajny telefonik :wink: :wink: polecam za tom cenę nic fajnego chyba nie znajdziesz :slight_smile: :slight_smile:

Też polecam N73, ma symbiana. Jest dużo lepszym telefonem w porównaniu do 6300.

6300 ma słabą baterię, bierz n73