Jaka nowa klawiatura - jak najcichsza

Witam …

Ze względu na to,że moja klawiatura chodzi bardzo głośno,chciałbym zafundować sobie nową.

Zależy mi na tym,żeby była cicha,nie musi być to klawiatura multimedialna tzn z tymi przyciskami u góry: www,poczta etc…

Zastanawiałem się nad taką co kiedyś reklamowali w TV mango,ale nie jestem pewien co do jej żywotności :? Może ktoś ma tą ‘klawę’ i mógłby wyrazić opinię na jej temat.

Cena do 40zł (razem z ewentualną przesyłką)

Co do

to tutaj masz komentarze :slight_smile:

Ja polecam ci klawiaturę o małym skoku klawiszy (takie jakie są w notebookach)

IMO powinieneś dozbierać więcej pieniędzy i kupić coś porządnego.

LOGITECH UltraX Flat

Jeśli chcesz bezgłośną klawiature to chyba ta będzie odpowiednia :smiley:

Może klawiaturka Tracer Impakt. Jest ona płaska więc pewnie cicha, tania… Może zakup ją - wiele kasy nie wydasz a jakby co to nową kupisz… :mrgreen:

Osobiście miałem okazję używać kilka godzin bardzo podobnej klawiatury i muszę stwierdzić, że jest w miarę cicha.

Kiedyś w Komputer ŚWIECIE była jej recenzja i wychodzi na to, że to badziew jakich mało. Proponuję kupić zwykłą tylko, że cichą klawiaturę.

Mi ona wygląda na badziew taki jak z mango albo i jeszcze większy.

No wygląda fajnie tylko IMO trochę droga :stuck_out_tongue:

Czytaj uważnie:

:roll:

Jeśli ona ma mały skok klawisza i jest cicha to ją Sobie kupie…Poszukam jeszcze na allegro i oczywiście czekam na Wasze opinie i sugestie :smiley: .

Mam i polecam :wink: Chodzi cichutenko, jak z lapa :slight_smile: Noi maly enter nie przeszkadza :slight_smile: Przynajmniej mi :slight_smile:

Pokusiłam się na silikonową klawiaturkę za 40 zł i zywotnosć jej u mnie to było zaledwie 2 miesiace. Poodpadały silikonowe literki, kursory, własciwie dotykałam palcami już samych układów scalonych (czy jak to się nazywa). Silikon bardzo cieniutki, wręcz przeźroczysty po bokach. Zdecydowanie nie polecam!!