Jaka obecnie najlepsza jest poczta e-mail?

@skrzek, tu autor miał na myśli reklamy jako spam.

 

wiem, jednak nie zwalnia go to z precyzyjnego formułowania wypowiedzi.

Korzystam z GMaila, Outlooka i wykupionego hostingu z dosyć sporymi możliwościami odnośnie poczty.

Najlepiej jak dla mnie wypada GMail. Dobry filtr antyspamowy, spore możliwości filtrowania poczty, no i bardzo elastyczne etykiety.

Jedyna poczta, na którą nigdy jeszcze nie przyszedł spam, z której korzystam, to w domenie linux.pl, kiedyś była płatna, obecnie darmowa z ograniczeniem do 1GB. IMAP działa jak należy, ogólnie zero problemów.

Ja korzystam też z nazwa.pl we własnej domenie. IMAP też działa dobrze, jednakże ostatnio były problemy z niedostępnością poczty.

Z braku lepszej, Gmail jest pocztą rozsądnie wybraną pod względem funkcjonalności i bezpieczeństwa.

Gmail, to także dobry dla mnie “hosting” przechowywania plików. Przesyłam sobie na drugie konto gmaila, pliki exe spakowane 7zip do 25MB. Teraz tak wysłałem sobie spakowaną instalkę Firefoxa 28. To na wszelki wypadek, gdy następna rewolucyjnie, nie będzie łatwa w użytku. Tak robię z dokumentami, ebookami i programami, wartymi zachowania. Już z 5 lat nic mi nie zniknęło na gmailu.

Stąd też moje zdanie, że jeśli komuś nie przeszkadza polityka prywatności Google to Gmail jest względnie najlepszym wyborem :wink:

@Bogdan, to nie łatwiej po prostu skorzystać z Google Drive?

Jeśli chodzi o pocztę elektroniczną, to korzystałem z wielu skrzynek i napiszę kilka słów o każdej, z którą miałem styczność.

gmail najlepszy :slight_smile:

Polecam poczte na Interia.pl :smiley:

Myślę że wszystko na ten temat zostało już napisane, dlatego wątek zamykam.

Jeżeli autor będzie miał coś do dodania zapraszam do kontaktu na PW - na jego prośbę tymczasowo temat otworzę.