Jaka obecnie najlepsza jest poczta e-mail?

Witam! !!

 

Szukam poczty która nie śmieci spamem i posłuży .

Tylko którą wybrać ? 

Moim zdaniem Gmail od Google.

mail.ru 100 giga dysku  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Jeśli nie przeszkadza ci polityka prywatności Google to chyba Gmail będzie najlepszy.

Również jak koledzy powyżej polecam Gmail ,zero spamu zero natrętów,

 

 

pozdrawiam . 

A co myślicie o hotmail/outmaill ? 

Hotmail/Outlook mam i jestem średnio zadowolony. Od początku są problemy, a mianowicie nie dochodzą do mnie/ode mnie czasami wiadomości na polskie adresy typu WP, O2 czy Onet.

Cześć,

 

Outmail nie znam :wink: ale outlook.com (dawny hotmail) działa całkiem przyzwoicie.

Zdecydowanie gmail lub outlook.com

gmail jest moim zdaniem bezproblemowy.

 

na hotmail np czesto są problemy typu wiadomość dochodzi po jakimś czasie;] nawet linki aktywacyjne które są z reguły wysyłane z automatu.

 

a co do spamu trzeba uważać gdzie się rejestrujesz komu podajesz maila i na co wyrażasz zgode wtedy unikniesz spamu.

 

ja mam jedno konto specjalnie do spamu na strony którym nie ufam.

 

w ciągu tygodnia przychodzi ze 300 wiadomośći plus spam a tam liczba jest kosmiczna.

 

 

zawsze na dziwne strony można jeszcze tworzyć skrzynkę tymczasową;]

 

no ale to tak przy okazji pisze bo może nie wiesz;]

Uważam że gmail brak spamu i duża pojemność

Aha dziękuje za pomoc . 

Ja polecam zoho.com. Brak spamu, a także możliwość założenia skrzynki we własnej domenie (jeżeli ktoś nie posiada domeny można założyć konto @zoho.com).

Dość intensywnie korzystam z kilku kont na o2 i oprócz reklam, które nie są spamem, a kosztem za korzystanie z usługi, żaden spam nie przychodzi. Na o2 nie ma zbyt dużo reklam, średnio 4 na dzień, więc da się przeżyć. Korzystałem sporo czasu z poczty na Interii, nie dość, że spam przychodził, to musieli mieć jakiś włam na serwery, bo spam przychodził nawet z mojego własnego adresu. Ewentualnie ktoś spoofował adresy.

Nie polecam o2, interii, onetu czy wp. 

Najlepiej korzystać z Gmaila. Nigdy żadnego spamu tam nie miałem, jedynie wiadomości od Googla, gdy pojawia się jakaś nowa funkcja (czyli raz na kilka miesięcy).

Fajnie by było przeczytać jakiś konkretny powód, bo na chwilę obecną nie polecasz, bo nie i tyle, a fajnie by było podzielić się doświadczeniami. Świat na GMailu się nie kończy.

Ja w sumie korzystam tylko z konta google na Androidzie, pocztę powierzyłem Outlookowi i nie mam z nią większych problemów, jedynie trochę dziwnie działa IMAP i mam podwójne maile w wysłanych :wink: Ale tak to poczta naprawdę w porządku. Interfejs jest drażniący, ale za to przejrzysty i intuicyjny.

Na plus mozna też zaliczyć to, że jak ktoś się przesiada z gmaila to można ta pocztę włączyć do Outlooka po IMAPie i cokolwiek robimy przez outlooka pojawia się to na gmailu, bardzo fajny bajer.

 

Co do o2, to ja nie potrafię zdzierżyć ich reklam, są oczoj… i niedopasowane, ale sama poczta jest dość dobra, mało awaryjna, szybka i intuicyjna, przez wiele lat z niej korzystałem.

 

A tak naprawdę czekam na pocztę od MEGA, już od zeszłego roku kiedy pojawiły się plotki o niej bardzo zapaliłem się do tego pomysłu. Daj Boże szybką realizację.

 

Mi się zdarzyło na o2 to samo co Tobie na Interii :wink:

 

Ja korzystam z poczty na WP i w sumie jestem zadowolony.

 

Dostaję reklamy, około 4-5 w tygodniu, ale to cena za korzystanie z serwisu. Do dyspozycji mam dobrą pocztę, wiadomości dochodzą i przychodzą bez problemów, duże załączniki, dwa darmowe aliasy, możliwość ustawiania reguł i filtrów wiadomości według własnego uznania. Używam WP, bo Google po prostu nie ufam (ale przyznaję, że pod względem funkcjonalności itd. jest bardzo dobra i godna polecenia), a Outlook z czasem mnie do siebie zraził problemami z dochodzeniem wiadomości, słabo responsywnym interfejsem oraz integracją ze Skype. Oczywiście nie można ujmować poczcie od Microsoftu przydatnych rzeczy jak chociażby Office Online :wink:

Gmail ma brak reklam, dużo miejsca i ładny wygląd. Sam używam i polecam :slight_smile:

Z tymi reklamami to nie do końca prawda.

 

EDIT:

 

Nie od dziś wiadomo, że Google skanuje e-maile pod kątem reklam wyświetlanych w Gmailu.

 

Źródełko - http://di.com.pl/news/48678,0,Google_przyznala_ze_Gmail_nie_gwarantuje_prywatnosci_Ojej_to_nic_nowego.html