Jaka obecnie najlepsza jest poczta e-mail?

(Adm Osytek) #1

Witam! !!

Szukam poczty która nie śmieci spamem i posłuży .

Tylko którą wybrać ? 

(jakubgross) #2

Moim zdaniem Gmail od Google.

(Burzystan) #3

mail.ru 100 giga dysku  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

(Osimaru) #4

Jeśli nie przeszkadza ci polityka prywatności Google to chyba Gmail będzie najlepszy.

(mateusos) #5

Również jak koledzy powyżej polecam Gmail ,zero spamu zero natrętów,

pozdrawiam . 

(Adm Osytek) #6

A co myślicie o hotmail/outmaill ? 

(Osimaru) #7

Hotmail/Outlook mam i jestem średnio zadowolony. Od początku są problemy, a mianowicie nie dochodzą do mnie/ode mnie czasami wiadomości na polskie adresy typu WP, O2 czy Onet.

(rgabrysiak) #8

Cześć,

Outmail nie znam :wink: ale outlook.com (dawny hotmail) działa całkiem przyzwoicie.

(Msprungk) #9

Zdecydowanie gmail lub outlook.com

(MrBeckham666) #10

gmail jest moim zdaniem bezproblemowy.

na hotmail np czesto są problemy typu wiadomość dochodzi po jakimś czasie;] nawet linki aktywacyjne które są z reguły wysyłane z automatu.

a co do spamu trzeba uważać gdzie się rejestrujesz komu podajesz maila i na co wyrażasz zgode wtedy unikniesz spamu.

ja mam jedno konto specjalnie do spamu na strony którym nie ufam.

w ciągu tygodnia przychodzi ze 300 wiadomośći plus spam a tam liczba jest kosmiczna.

zawsze na dziwne strony można jeszcze tworzyć skrzynkę tymczasową;]

no ale to tak przy okazji pisze bo może nie wiesz;]

(Mm Drs123) #11

Uważam że gmail brak spamu i duża pojemność

(Adm Osytek) #12

Aha dziękuje za pomoc . 

(tomeeek64) #13

Ja polecam zoho.com. Brak spamu, a także możliwość założenia skrzynki we własnej domenie (jeżeli ktoś nie posiada domeny można założyć konto @zoho.com).

(roobal) #14

Dość intensywnie korzystam z kilku kont na o2 i oprócz reklam, które nie są spamem, a kosztem za korzystanie z usługi, żaden spam nie przychodzi. Na o2 nie ma zbyt dużo reklam, średnio 4 na dzień, więc da się przeżyć. Korzystałem sporo czasu z poczty na Interii, nie dość, że spam przychodził, to musieli mieć jakiś włam na serwery, bo spam przychodził nawet z mojego własnego adresu. Ewentualnie ktoś spoofował adresy.

(Xemidra) #15

Nie polecam o2, interii, onetu czy wp. 

Najlepiej korzystać z Gmaila. Nigdy żadnego spamu tam nie miałem, jedynie wiadomości od Googla, gdy pojawia się jakaś nowa funkcja (czyli raz na kilka miesięcy).

(roobal) #16

Fajnie by było przeczytać jakiś konkretny powód, bo na chwilę obecną nie polecasz, bo nie i tyle, a fajnie by było podzielić się doświadczeniami. Świat na GMailu się nie kończy.

(Piotrek2255) #17

Ja w sumie korzystam tylko z konta google na Androidzie, pocztę powierzyłem Outlookowi i nie mam z nią większych problemów, jedynie trochę dziwnie działa IMAP i mam podwójne maile w wysłanych :wink: Ale tak to poczta naprawdę w porządku. Interfejs jest drażniący, ale za to przejrzysty i intuicyjny.

Na plus mozna też zaliczyć to, że jak ktoś się przesiada z gmaila to można ta pocztę włączyć do Outlooka po IMAPie i cokolwiek robimy przez outlooka pojawia się to na gmailu, bardzo fajny bajer.

Co do o2, to ja nie potrafię zdzierżyć ich reklam, są oczoj... i niedopasowane, ale sama poczta jest dość dobra, mało awaryjna, szybka i intuicyjna, przez wiele lat z niej korzystałem.

A tak naprawdę czekam na pocztę od MEGA, już od zeszłego roku kiedy pojawiły się plotki o niej bardzo zapaliłem się do tego pomysłu. Daj Boże szybką realizację.

(Osimaru) #18

Mi się zdarzyło na o2 to samo co Tobie na Interii :wink:

Ja korzystam z poczty na WP i w sumie jestem zadowolony.

Dostaję reklamy, około 4-5 w tygodniu, ale to cena za korzystanie z serwisu. Do dyspozycji mam dobrą pocztę, wiadomości dochodzą i przychodzą bez problemów, duże załączniki, dwa darmowe aliasy, możliwość ustawiania reguł i filtrów wiadomości według własnego uznania. Używam WP, bo Google po prostu nie ufam (ale przyznaję, że pod względem funkcjonalności itd. jest bardzo dobra i godna polecenia), a Outlook z czasem mnie do siebie zraził problemami z dochodzeniem wiadomości, słabo responsywnym interfejsem oraz integracją ze Skype. Oczywiście nie można ujmować poczcie od Microsoftu przydatnych rzeczy jak chociażby Office Online :wink:

(Skofffcioreturnsback) #19

Gmail ma brak reklam, dużo miejsca i ładny wygląd. Sam używam i polecam :slight_smile:

(skrzek) #20

Z tymi reklamami to nie do końca prawda.

EDIT:

Nie od dziś wiadomo, że Google skanuje e-maile pod kątem reklam wyświetlanych w Gmailu.

Źródełko - http://di.com.pl/news/48678,0,Google_przyznala_ze_Gmail_nie_gwarantuje_prywatnosci_Ojej_to_nic_nowego.html