Jaka obudowa za max 250 zł

Witam mam dylemat jaką obudowę wybrać bo ta którą mam nie ma dobrego chłodzenia i nie ma miejsca aby je zamontować.Więc szukam dobrej obudowy do 250zł (nowej),zastanawiałem się nad tą http://www.morele.net/cooler-master-sgc … n1-401590/ ale jest trochę za droga.Więc szukam dobrej obudowy w standardzie ATX.

http://www.morele.net/obudowa-silentium … za-352433/

jest jeszcze ta sama wersja tylko z oknem, trochę droższa :slight_smile:

A4Tech X7-C1 level2

kosztuje koło 220 zł jakoś to jest bardzo dobra budowa jak za tą cene zapewne dużo ludzi bedzie proponowało starego cooler mastera elite ale go nie polecam.

A4Tech X7-C1 level2 dotyczy się to tylko tego modelu z tego co pamietam jest jeszcze jeden i jest lichy;]

Wezmę tą obudowe znalazłem na morele.net za 166zł i lepiej wygląda to tamtej.Dzięki.Tylko chyba jej teraz nie kupie bo mnie w domu nie ma bo ja w szkole a mama w pracy i kto by odebrał ;D

Brutus pure black 430 :wink:

Witaj kolego.

Ja przed wczoraj w Morele.net zakupiłem Zelmana Z9 U3 Czarną buda jest super, spokojny wygląd, trzy wentyle 120mmm, 2 x USB 3.0 i 2 x USB 2.0, wyświetlacz temperatury z regulatorem obrotów full filtrów przeciw kurzowych wykonanie bardzo dobre, zresztą popatrz.

http://www.morele.net/obudowa-zalman-z9 … u3-478364/

Lepiej kupić obudowę trochę droższą z wentylatorami i wszystkimi filtrami przeciw kurzowymi niż tańszą i później się męczyć i zastanawiać gdzie je kupić i jak je założyć.

Pozdrawiam