Jaką obudowę wybrać?

Obudowa:

możesz napisać w jednym zdaniu do czego ci potrzebny Corsair RM 850W w takim zestawieniu sprzętowym,bo co do grafiki,mającej w tym zestawie pracować to przerost formy nad treścią…

Bo wychodzi użycie energi ponad 500W do tego trzeba doliczyć naddatek który zawsze należny pozostawić, a jeszcze do tego dorzucę potem dysk ssd.

A ty co przedstawiciel komputronika? Jak cię stać to bierz najdroższe.

Zestaw komicznie skonfigurowany ale co do obudowy to gladius moim zdaniem najlepszy. Dość gruba blacha, a przez to spory ciężar też świadczący o jakości i spore rozmiary więc łatwiej będzie utrzymać niskie temp.

Zestaw jeśli ma być do gier to coś w ten deseń bym polecił http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=71362

I5 do gier jest wystarczające szczególnie po OC. To najnowsza generacja skylake. Ram już ddr4 2800Mhz 16GB bo więcej nie potrzeba jeśli nie obrabiasz grafiki w giga rozmiarach. Grafa sumarycznie o bardzo podobnej wydajności jak sli z gtx 960, a jakieś pół tysiaka taniej i mniej problematyczne niż 2 karty. Nie mówiąc o tym że sli z gtx 960 wyjdzie blisko 2000zł, za niewiele więcej jest gtx 980. Sporo wydajniejszy. http://www.purepc.pl/karty_graficzne/geforce_gtx_960_sli_czy_gtx_970_test_kart_graficznych?page=0,26 Przez oszczędności zrobiło się miejsce na ssd który zapewni większy komfort pracy. Całość dopełnia optymalny, już z bardzo dużym zapasem mocy zasilacz. Zestaw bowiem czy z sli gtx 960 czy jednym gtx 970 nie przekroczy 300w poboru prądu przy obciążeniu. Dlatego ten Corsair 850w o wysokiej w dodatku sprawności wygląda jak dobrany przez gimnazjaliste z poradników na YouTube.