Jaka OPERA?

Ktora wybrac wersje opery ??

Napiszcie mi wasza opinie na ten temat.

Polece zdecydowanie 8.01 bezpieczniejsz i nowsza i sz p ysza 8)

Najnowszą. :smiley:

8.00 została wyposażona w nowe funkcje,

natomiast w 8.01 poprawiono już kolejne błędy. :smiley:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=17&id=680

Zainstaluj - a zobaczysz. :slight_smile:

U mnie lepiej sprawuje się 7.54, a z bezpieczeństwe problemów nigdy nie miałem, mimo że używam jej już prawie rok.

ja polecam przeglądarke internetową opere 8.01 sam z niej kozystam i jest super

Jak najbardziej opere 8.1 jest lepoej zabezpieczona ma zalatane bledy :slight_smile:

powiem tak bez powodów nie tworzy sie nowych wersji :wink: :wink:

Opera 8.01 :slight_smile: to jasne… :wink:

Opera 8.01

Wiadomo ze nowsza i ze ma wiecej poprawek.

Uzywam tej opery i jestem dumny z niej jak z zadnej innej przegladarki typu FF czy Mozilla.

Ja się powtórzę i polecę najnowszą Operę 8.01. To jest dla mnie najlepsza przeglądarka! :smiley:

chyba to jest oczywiste ze Opera 8.01 8), sam numer o czyms swiadczy … :slight_smile:

Czy zarejestrowana opera 7,54u2 to ta rekjestracja przejdzie na OPERE 8,01 ?? Czemu naq vortalu nie ma OPERY 8,01 z JAVĄ :? ??

Nie niestety nie przejdzie :frowning:

Bo JAVA spowalnia lekko działanie programu, a na dodatek bez JAVY Opera waży zdecydowanie mniej. :smiley:

A co do tego, którą Operę wybrać to zdecydowanie Operę 8.01. Najlepsza, najszybsza i przede wszystkim najbezpieczniejsza.

Ale ja chce JAVE wiec musze szukac innego vortalu z OPERA z JAVA :frowning:

A co za problem zainstalować Javę oddzielnie ?? :roll:

Masz ją tutaj

http://www.dobreprogramy.com/index.php?dz=2&id=485&t=40

Taka jave to ja mam :smiley:

Slyszalem ze mozna jakos za rfiko zarejestrowac OPERE 8.01 klikajac na jakies banery cos tam cos tam :?

To prawda ??

Piotrekjunior , do wersji 8.* Opery producent nie dołącza JAVY :!: Musisz sam zainstalować.

Tak.

Program Affiliates. Musisz się zarejestrować na stronach Opery, i po prostu podmienić dany kod, by był Twój nick, i ten adres będzie przekierowywał do strony Opery za pomocą Twojego “referera”.

ja dzieki temu programowi mam już swoja opere a raczej licencje na nia :slight_smile:

i jestem bardzo zadowolony