Jaką pamięć do HP Vectra VL400?

Posiadam w tym kompie pamięć 512 MB - pamięć jest markowa HP.

Moje pytanie dotyczy właśnie pamięci, chciał bym tam zainstalować 1GB, ale nie wiem czy jakaś kość z ogólnie dostępnych będzie działać. Jeśli ktoś ma jakąś wiedzę na temat tego co tam może działać, bardzo proszę o pomoc.

będzie działać np kingston :wink:

zainstaluj najlepiej 2gb tez powinno zadzialac :smiley:

Sprawdzałeś to sam, czy po prostu tak twierdzisz że będzie działać? Bo nie chce w błoto wywalić kasy, a taka pamięć kosztuje około 80 zł, może to nie jest dużo, ale wolał bym mieć pewność w 100% że będzie działać :slight_smile:

P.S Wydaje mi się że max 1 GB ta płyta pociągnie.

Albo wywal to 512 mb i kup 2x po 1 gb. Ale najbezpieczniej kupic 1gb, bo to na pewno zadziala :smiley:

Raczej z tego co pamiętam wychodziły te kompy z dwoma różnymi płytami gł i jedna faktycznie obsługiwała chyba do max 1gb, pamiętam że był tam mały problem z pamięciami tj z 5ciu różnych kości, które próbowałem włożyć 3 śmigały a 2 się gryzły, ale to było ponad 3 lata temu i nie pamiętam szczegółów, kup drugą 512 hp i nie będzie problemu, na allegro są niedrogie z demontażu poleasingowców

Problem w tym ze mam dwie kości 2x256. I był problem aby znaleźć pamięci które będą ze sobą współpracować. Dlatego chce kupić jedna kość 1 GB.

to kupuj . Uwazam ze 1gb napewno ci wystarczy :stuck_out_tongue:

jak wsadzisz jedna kość 1gb to nie powinno być problemu, w hp się gryzą kości różnych marek, ale jak będzie sama kość 1gb - powinno chodzić ok, kup sobie np kingston na all i po sprawie, a jak będziesz kupował nową od firmy to zawsze jest rękojmia i możesz zwrócić sprzedawcy lub wymienić na inną - stracisz tylko koszt przesyłki, a najlepiej to kup w swojej/pobliskiej miejscowości używaną od ręki i sie umów że jak co to oddasz tego samego dnia i to będzie najpewniejsze

Z tego co widzę to ciężko kupić 1GB w jednej kości. Chyba że pamięć ECC, ale nie wiem czy jest sens taką kupić.

Hormon ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

UP