Jaką pamięć RAM kupić?

Czesc! Mam w planach zakup pamięci RAM.

  1. http://www.allegro.pl/item165675811_ory … _gw99.html

  2. http://www.allegro.pl/item167097485_goo … favat.html

Narazie mam Kingston 2x512MB DDR 400MHz

Chcę to sprzedać i kupić DDR2

W kwietniu mam zamiar zakupić drugą kość 1GB aby “wsadzić” kości w dualu. Którą lepiej kupić Kingston czy Goodram?

Bierz Goodram. W znaku są tańsze.

osobiscie polecam ramy kingstona - sam mam ddr2 i jest wsio oki. Ale kolega ma goodrama i też nie narzeka :stuck_out_tongue: więc bierz co tanszE :stuck_out_tongue:

Dzijzas, ale głupia odpowiedź. Co to znaczy wsio ok?? To że komputer ci działa? Testowałeś je względem innych kości, testowałes ich wydajność?? czy jak?

authentic_man rankingów nie możesz sobie poczytać ??

Tutaj <- polecam

tak bierz kingstony conajmniej.

6mm po to napisałem na forum, żeby userzy tych pamięci się wypowiedzieli na ich temat, dali rady co do kupna. Nie za dużo tych “?”

obydwa są dobre ale radziłbym wziąć te KINGSTONA bo masz za pobraniem :stuck_out_tongue: i ogólnie bardzo dobra firma ja mam kości ram kingstona i goodram i obydwie się idealnie sprawują

Też polecam Kinston bo to jedna z najlepszych firm produkujących RAM,

A to co znowu? Kolega authentic_man pyta się tylko, które wziąść a nie która forma wpłaty jest lepsza :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Jasne, twoja jest mądra.

Dobrze chcociaż że zgadłeś o co chodzi. :roll:

Ja się zgodze z wypowiedzią ziemo25

no wiem ale za pobraniem jest lepiej:P

Wybór zostawiam Tobie ;).

Goodramy, mają lepsze laminaty niż Kingstony.

Ja polecam Kingston jest to dobra firma :slight_smile:

Polecam Kingstona, dobra firma, jestem ich posiadaczem (2x.512MB 533MHz) i jestem z nich zadowolony (mimo tego że nie testowałem ich pod względem wydajności). Polecam :slight_smile:

Ja zawsze miałem pamięci Kingstona i raczej się zdecyduję na pamiątki właśnie tej firmy. W końcu to renomowana, solidna i bardzo dobra firma :slight_smile: Pozdro i dzięki za pomoc

czegoś tu nie rozumiem. Chcesz wymienić DDR na DDR2 na tej samej płycie?

tak chcę wymienić bo mam 2xDDR i 2xDDR2 na jednej płycie.