Jaką pamięć RAM kupić?

(Krzysztofnawrot) #1

Czesc! Mam w planach zakup pamięci RAM.

1. http://www.allegro.pl/item165675811_ory ... _gw99.html

2. http://www.allegro.pl/item167097485_goo ... favat.html

Narazie mam Kingston 2x512MB DDR 400MHz

Chcę to sprzedać i kupić DDR2

W kwietniu mam zamiar zakupić drugą kość 1GB aby "wsadzić" kości w dualu. Którą lepiej kupić Kingston czy Goodram?

(Bionicman) #2

Bierz Goodram. W znaku są tańsze.

(Mastermaro) #3

osobiscie polecam ramy kingstona - sam mam ddr2 i jest wsio oki. Ale kolega ma goodrama i też nie narzeka :stuck_out_tongue: więc bierz co tanszE :stuck_out_tongue:

(Malkovicz) #4

Dzijzas, ale głupia odpowiedź. Co to znaczy wsio ok?? To że komputer ci działa? Testowałeś je względem innych kości, testowałes ich wydajność?? czy jak?

authentic_man rankingów nie możesz sobie poczytać ??

Tutaj <- polecam

tak bierz kingstony conajmniej.

(Krzysztofnawrot) #5

6mm po to napisałem na forum, żeby userzy tych pamięci się wypowiedzieli na ich temat, dali rady co do kupna. Nie za dużo tych “?”

(Ziemo25) #6

obydwa są dobre ale radziłbym wziąć te KINGSTONA bo masz za pobraniem :stuck_out_tongue: i ogólnie bardzo dobra firma ja mam kości ram kingstona i goodram i obydwie się idealnie sprawują

(Konrad0787) #7

Też polecam Kinston bo to jedna z najlepszych firm produkujących RAM,

(P@zik) #8

A to co znowu? Kolega authentic_man pyta się tylko, które wziąść a nie która forma wpłaty jest lepsza :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(walker123) #9

Jasne, twoja jest mądra.

Dobrze chcociaż że zgadłeś o co chodzi. :roll:

Ja się zgodze z wypowiedzią ziemo25

(Ziemo25) #10

no wiem ale za pobraniem jest lepiej:P

(Mail) #11

Wybór zostawiam Tobie ;).

(Michal Kolatek) #12

Goodramy, mają lepsze laminaty niż Kingstony.

(Borys951) #13

Ja polecam Kingston jest to dobra firma :slight_smile:

(Daniellasek) #14

Polecam Kingstona, dobra firma, jestem ich posiadaczem (2x.512MB 533MHz) i jestem z nich zadowolony (mimo tego że nie testowałem ich pod względem wydajności). Polecam :slight_smile:

(Krzysztofnawrot) #15

Ja zawsze miałem pamięci Kingstona i raczej się zdecyduję na pamiątki właśnie tej firmy. W końcu to renomowana, solidna i bardzo dobra firma :slight_smile: Pozdro i dzięki za pomoc

(Grzesiekk) #16

czegoś tu nie rozumiem. Chcesz wymienić DDR na DDR2 na tej samej płycie?

(Krzysztofnawrot) #17

tak chcę wymienić bo mam 2xDDR i 2xDDR2 na jednej płycie.