Jaka pasta termoprzewodząca do pracy w wysokich temp (Xbox 360 E)

Najbardziej gówniany przepłacony szajs ever.
30zł za 1g szajsu który po miesiącu potrafi zmienić się w kamień.

Nie wiem czy wyjdzie 1C różnicy w kontrolowanych warunkach między tym wynalazkiem a znacznie tańszymi pastami jak np. MX4.

To jest normalna temperatura, chyba każda pasta może w takiej pracować.

W sumie to nie jestem pewien jakie temperatury może mieć ten Xbox. Tyle że widziałem w necie że do 76C na dashu. Chciałbym żeby była w stanie pracować w temperaturze powiedzmy minimum stałe (w sensie nie skoki temperatury) 100C bez degradacji, tak dla bezpieczeństwa. Słyszałem właśnie że kryonaut bywa loterią i czasem wysycha po pół roku albo i szybciej, szczególnie w wyższych temperaturach. Co proponujesz ze swojej strony? Jeśli da się to pogodzić to chciałbym coś wydajnego żeby potem użyć w swoim pc z r7 3700x. Ryzen potrafi się mocno nagrzać, boost robi swoje, więc przyda się niezła przewodność cieplna.

Btw poczytałem trochę o mx4 i ludzie którzy używali jej na gpu bywa że narzekają że w ciągu kilku miesięcy temperatury znacznie wzrastają a pasta zaczyna wysychać. Podobne opinie słyszałem o noctua nt-h1.

Z niewysychających kojarzę tylko Pactum PT-1, jest dość rzadka i nawet po 2 latach była płynna po zdjęciu chłodzenia.

Parametrów jakichś rewelacyjnych nie ma, co nie znaczy że do tego Xboxa się nie nada, dodatkowo kosztuje grosze.

MX4 jeżeli wysycha, to na pewno nie w tak ekspresowym tempie jak kryonaut.

To forum widziałeś?

Tak. Co do niektórych past znalazłem odwrotne opinie. Myślę że to też zależy od szczęścia i różnic w warunkach pracy.