Jaka paste wybrac?

Witam

Chce zmienic procesor na intel pentium dual core 2,2 ghz i ciekawi mnie jaka pasta bo standardowej napewno nie zapodam myslalem na arctic silver 5 tylko jak napiszecie jakas paste to napiszczie tez ile i jak ja rozsmarowac bo czytalem ze raz zrobic taki maly groszek a potem karta rozmarowac a raz ze palcem rdzen i radiator (stykajaca sie z rdzeniem)

A i jeszcze dalo bys sie taka paste ze by rozkrecic chlodzenie pasywne z GPU i nalozyc nowa (8500GT 512mb)

srodek procka,wyciskasz jakby krople,ona sama sie rozprowadzi i nie dawaj jej duzo.

a na radiator tez cos ? i jaka paste polecasz

srebrna"“Arctic Silver” 24->38’C

naradiator mozesz rozetrzec np folia jakas aby micro zaglembienia zakryc,ale tylko rozetrzec

tu masz temat i czytajhttp://forum.dobreprogramy.pl/nakladanie-pasty-amd-athlon-2200-t354418.html

Aha

Czyli zarobic maly groszek na srodek i na to cooler teraz przeczytalem

zalman stg1, rewelacyjna pasta spadek temp na procu athlon x2 6000+ o 8 stopni, to wyglada jak lakier do paznokci, idealnie sie smaruje

dokladnie male ziarno,po docisku sama sie rozprowadzi i bedzie git.

Ok thx blesso77 bedzie to moj 1 proc wymieniany samemu

A arctic silver 5 mozna zapodac na GPU?

Można. Od siebie polecam pastę Zalman ZM-STG1. Opakowanie wygląda jak te od lakieru do paznokci. Pastę Zalmana rozprowadzasz po procesorze pędzelkiem. Bardzo wygodne rozwiązanie.

Chyba zgecyduje sie na zalmana latwiej bedzie mi sie aplikowac i czytalem recenzje podobno bardzo dobra a zmiana 1 na rok wystarczy?

Wystarczy. Niestety ten Zalman po roku nie będzie przypominał tej samej pasty, którą kupiłeś. Najlepiej złożyć się z kimś na jeden pojemnik, wysmarować wszystko do końca i po roku kupić drugi.