Jaką platformę cyfrową wybrać ? (doradźcie)

Ja polecam tv “n” mam ją od ponad roku i nie narzekam ;] tzn narzekam że brak mi 350zl aby wymienić n-boxa na n-box recordera ;))) ale i tak zwykły n-box jest naprawde fajny, np listy użytkowników i możliwość ustawiania listy programów według własnych upodobań apropo kolejności itp…

Ogólnie znajdziesz tam wszystko czego szukasz… a od grudnia/stycznia to już na pewno ;]

przede wszystkim będzie dużo kanałów filmowych:

hityfilmowe2az6.jpg

Hbo w n-ce wchodzi o 1 stycznia

movies 24, universal, scifi oraz cały pakiet filmbox-nonstopkino wchodzą w grudniu…

a do tego jeżeli ma się n-box recordera to opcja nagrywania programów oraz stopowania telewizji przewijania itp…

W zasadzie jedyne czego będzie brak od stycznia w n-ce to pakietu canal+ ale wiadomo że nigdy go raczej nie będzie ;] oraz brak troche kanału national geographic ale jest za to discovery historia i discovery hd…

Hmm ja bym Ci doradzał Cyfrę plus. Ale co najmniej pakiet komfortowy. Zapłacisz za niego 58 zł + 29 zł ( jeżeli życzysz sobie pakiet HBO bądź pakiet Canal+. DO tego dochodzi bodajże 10 zł za wynajem dekodera. Nie wiem jak jest u Ciebie ale u mnie po wyłączeniu cyfry + mogę oglądać Polsat tyle że na zwykłych programach. Polecam gorąco. Polsat cyfrowy jest tańszy ale również programowa oferta dość dużo uboższa

Chyba przespałeś coś …

Obecenie po konferencji “n” bije na głowę CP i Cyfrę.W Cyfrze duzo ludzi trzyma jeszcze to że mają prawa do najważniejszych lig piłkarskich.ale patrząc na ofertę filmową to “n” jest daleko w przodzie :slight_smile:

Mam cyfre + ale wolał bym N

Więc radzę Ci wziąć platformę N a jak kiedyś będziesz miał plazmę duży LCD to dopiero będzie fajnie :wink: do tego np. N ma VOD + N Box Recorder … ciekawa sprawa

najtaniej to jest w cyfrowym polsacie :wink:

polecam N i czarny dekoder :slight_smile:

Cyfrowy polsat bym odradził ponad rok temu bylem abonentem i po przesiadce z C+ obraz wydawał sie być koszmarny poza tym problemy z płatnościami (raz sie spóźniłem o 1 dzień a później przez 2 tygodnie bez obrazu bylem)

teraz znów mam C+ i jestem zadowolony brak tego typu problemów jak sie zapomni zapłacić to dzwoni pani z miłym głosem i uprzejmie przypomina o tym :slight_smile:

pamiętaj żeby rozwiązywać umowę po jej zakończeniu wszystkie promocje są dla nowych abonentów a o starych sie zapomina :wink:

Ja też polecam N. Ale nie polecam korzystania z czarnego dekodera (Nbox recorder). Strasznie drogo jest wtedy :D.

Ogólnie N jest bardzo dobre. Ja obecnie mam z około 20 kanałów w HD w tym Nsport, TVN HD, MGM HD i kilkanaście innych.

P.S. Jak nastawiasz się na platformę N to bierz teraz bo do końca roku są promocje :smiley:

Polsat można odbierać naziemnie (chyba, że masz słaby sygnał).