Jaka płyta do INTEL CORE i5 2500K

Asus P8H67-M LE

INTEL CORE i5 2500K Quad 3.3 GHz Sandybridge

MSI GEFORCE GTX 560 TWIN FROZR II OC - 1 GB GDDR5

Thermaltake W0142 500W Modular ATX Purepower RX

4GB DDR3 1600mhz Kingston Hyper X XMP

WD Caviar Green 1TB

mieszkam na stałe w UK i wszystko będę kupował na eBay-u, mój budżet wynosi 500 funtów a potrzebuje do tego jeszcze jakąś zgrabną obudowe ponieważ poprzedniego kompa sprzedaję w całości

Powinno działać ale co do zasilacza nie jestem pewien więc poczekaj na innych (ale chyba też) :smiley: :wink:

  1. Weź lepszy, markowy zasilacz. Na przykład 600W Corsair lub OCZ. Chyba, że stać Cię na drugiego kompa :wink:

  2. Do dupy HDD. WD Caviar Green jest bardzo wolny i tzw. ekologiczny/ekonomiczny. Wybierz lepiej Samsung SpinPoint F3.

Reszta ok.

Dodam od siebie jeszcze jedną uwagę: weź płytę na chipsecie P67, bo na co ci procesor z odblokowanym mnożnikiem skoro go nie wykorzystasz na płycie z H67…

Najbardziej z tego zestawienia zależy mi na procesorze i karcie graficznej, więc może jakieś sugestie odnosnie płyty głównej, ramu i właśnie zasilacza. Na płycie chciałbym USB3 ponieważ jest to nowa technologia i w nie długim czasie będzie coraz więcej użądzen obsługujących USB3, a ja nie chciałbym znowu wymieniać płyty. Poprzedni zestaw złożyłem rok temu i już jest do niczego :frowning:

MoBo: AsRock P67 PRO3 B3

Reszta tak jak napisałem.

Ewentualnie możesz zobaczyć tu http://www.purepc.pl/zestawy_komputerow … ernik_2011

Asus SABERTOOTH P67 mogłaby być ?

Owszem.

płyte zmień na tego asrocka napewno tańsza niż SABERTOOTH

gtx 560 z literką TI(560 TI)

zasiłka może zostać ma 432W na lini 12V ewentualnie bierz tą Thermaltake Toughpower XT 575W

dysk zmień na Samsung F3 HD103SJ 1TB lub Western Digital Caviar Blue (WD10EALX)

blondyn76 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.