Jaka płyta główna z socketem 775 do 200zł?

Witam, padła mi płyta główna i chciałbym tanim kosztem coś złożyć, co można by było jeszcze rozbudowywać. Nie mam dużych wymagań, bo komp służy mi głównie do neta i ewentulanie starszych gier. Chciałbym kupić jakąś nową płytę główną 775 do 200 zł, aby była kompatybilna z Core2Duo E8600 na którym chciłabym pracować i Quadami np. Q6600. Widzę, że w tej cenie niezłe możliwości dają Foxconny np. G33M, Q45M, G31MX-K, G41MX-K i głównie myślę o zakupie któregoś z nich. Są jeszcze ewentualnie Asus P5G41T-M LX2 lub Intel np. DG31PR, DG41KR lub DQ45GB. Które z wymienionych byście polecili? Ma to jakieś większe znaczenie czy wystarczy aby płyta miała FSB 1333MHz? Zastanawiam się jeszcze nad RAMem czy warto iść już w DDR3 czy lepsza większa ilość GB ale w DDR2? Miałem 2GB DDR2 533, wygodnie byłoby najpierw na tym podziałać, ale z tego co widzę w opisach to te płyty nawet przy DDR2 wymagają już 667 więc nie wiem czy zadziała i czy i tak nie będę musiał RAMu kupić. Kolejna sprawa to fakt, że działam na XP 32bitowym więc ponoć tylko do 4GB RAMu on obsłuży. Grafika Geforce NX7100GS na razie, napęd CDROM na taśmie ATA więc dobrze byłoby aby płyta główna posiadała odpowiednie wejście, nie wiem czy to już przeżytek jest? No i zasilacz na razie Feel 350W myślę zmienić na jakiegoś markowego Chiefteca, tak z 450W by starczyło aby udźwignąć tego procka i resztę?