Jaka płyta z MSI

Witam. Jaka płyta ze stajni MSI tutaj pasuje? Planuję lekki OC (taki, na który pozwoli mi BOXowe chłodzenie), ze 2-3 gniazda PCI by się przydały (jedno na pewno zajęte będzie Creativem - więc płyta nie musi mieć zintegrowanego dźwięku, ale teraz większość ma…)

Oto konfiguracja:

Intel Core Duo E5200 2.50 GHz BOX

Kingston DDR2 2048MB 800MHz CL5 BOX

Palit XpertVision Radeon HD 4670 Super 512MB DDR3 PCI-E BOX

Samsung SpinPoint F1 HD322HJ (320GB, 7200RPM, 16MB, SATA/300, NCQ)

Samsung DVD+/-RW SH-S223F/BEBN czarny OEM

Modecom MC-350 350W

Cooler Master Elite 331 czarno-srebrna

Jaka płyta MSI będzie tutaj odpowiednia? :wink: Pytam tylko i wyłącznie o MSI z pewnych przyczyn. Dziękuję z góry za pomoc!

a kasy ile ?

neo2 p45 albo na p43

Pytasz, ile kasy… Hm… Do 250 powiedzmy.

Proszę o sprawdzony model. Poczytałem trochę komentarzy na skapiec.pl i niektóre modele mają wyraźny problem z OC :frowning:

jeśli chcesz kręcić to do płyty głównej musisz nieco dołożyć, nie sugeruj się wszystkimi komentarzami bo niektórzy pseudo overklokerzy nie potrafią kręcić (zmieniać innych ustawień poza fsb).

W takim razie jaka płyta MSI pozwoli mi na lekki OC? Jednocześnie względnie tania.

MSI jakieś drogie to wszystko ma :? Czy jest jakiś model MSI porównywalny do ga-ep31-3dsl Gigabyte?

tak, MSI P31 Neo2-FR (Intel P31)

A to coś lepszego od MSI P31 Neo2-F? FR już nigdzie nie ma za bardzo.

I jak się ma jakość tej płyty do produktu Gigabyte, który jest chyba dobry, bo polecany często?

Tu masz za 246 zł

http://znak.pl/index.php?cid=327&scid=3 … iP31Neo2FR

Jak byś miał więcej niż 250

http://www.camino.pl/opis.php3?ID=32798

Niestety ale znak .pl ma taka dziwna przypadłość że u nich niby coś jest w ceniku a go tak naprawdę nie ma co gorsza żeby sie dowiadywać czy coś jest trzeba do nich dzwonić bo na stronie internetowej nie ma informacji dot. dostępności, a dodzwonić się jest dosyć ciężko. Czasami (fakt misie to zdarzyło raz) jak czegoś nie mają to próbują CI wcisnąć coś o podobnym oznaczeniu, licząc że się nie połapiesz.