Jaką płytę główną do tych części?

Jaką polecilibyście płytę główną do tych części:

DualCore 3GHZ

2x1GB DDR2

MSI GF 9600GT

Barracuda 250GT SATA2

LG nagrywarka DVD

Zasilacz Warrior PNF-450W

Obudowa Microtower od HP.

Fundusz na mobo to gdzieś 150zł-200zł z przesyłką !!

Proszę się upewnić, żeby ta mobo weszła na 2394924824% do obudowy Microtower od HP pod dx2200.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

a czy to na

nasz interes ??

Komputer już kupiony czy dopiero będzie kupowany ?? jeśli obudowa ma być mAtx to lipę zrobiłeś bo oprócz kilku wyjątków to same ekonomiczne dziady.

za 150zł to co najwyżej średnią płytę pod AMD

Ktoś mi proponował GA-P31-DS3L.

Te części mam i muszę je w coś ‘ubrać’.

który dual core ma 3 GHz :shock:

Bo w tej cenie co podałeś nic lepszego nie będzie. Ja mam tą płytę i polecam (mimo że sobie na niej bios uwaliłem ale to już moja wina 8) )

zmierz wymiary jakie ma mieć płyta i sprawdź wymiary kupowanej płyty które zawsze są podane. Nikt za ciebie mierzył i szukał nie będzie bo od tego jest miarka i google ;]

No ale wejdzie do obudowy Microtower?

wym. microtower to: 17,7 x 37,7 x 42,8 cm

wym. ga-p31-ds3l to: 30,5 x 21 cm

wniosek?

powinna wejść ale najlepiej zmierz obecną płytę jaka jest w tej obudowie (zakładam że masz płytę która w niej była albo nadal jeszcze jest) i przyrównaj wymiary do tych podanych przeze mnie

obudowa microtower czyli trzeba płytę microatx

c2d ma- e8400

i jeszcze dc xeon 3085

nazwa jest myląca core2duo to nie to samo co dualcore

Ja też mam płytę gigabyta GA-P31-DS3L bardzo dobra gorąco polecam bardzo fajne OC jest :smiley:

Znalazłem coś takiego mATX:

http://www.allegro.pl/item456278003_ply … _matx.html

Co wy na to???

średnia, najlepsza matx = najdroższa http://www.ceneo.pl/1708425

Nie nie nie, za taką to podziękuje :stuck_out_tongue:

Pisze, że ona obsługuje Pentiumki D więc:

Pentium D 3GHz

GF 9600GT

2x1GB ram

Warrior 450W

250GB 7200.1 SATA2

Będzie all ok?? i czy wymiana pł gł w ‘swoim’ zapleczu jest trudna? :stuck_out_tongue:

zależy dla kogo ;] niby ogranicza się do wykręcenia kilku śrubek ale potem trzeb jeszcze całego kompa złożyć a to już inna sprawa ;]

Tzn. ta płytka i all będzie pasowało?

Jak tak to siuper :slight_smile:

Całego kompa (all podzespoły to ja już nie raz do gołych nóg rozkładałem) także dam rade? :stuck_out_tongue:

jeśli już to robiłeś to nie powinieneś mieć żadnych problemów ;]

a czy np. jak odkręcę chłodzenie z proca i niedawno nakładałem pastę to musze odnowa nakładać jak zdjąłem chłodzenie? Chyba raczej pasowało by??

niby jak jej bardzo nie rozmazałeś to chyba nie jest to konieczne (z resztą możesz sprawdzić czy temp nie będzie za duża) ale jeśli masz paste to nie zaszkodzi nałozyć znowu