Jaką płytę główną polecacie?

Nie, nie były od niego. Pożyczyłem od kumpla, który ma o wiele wiele lepszy sprzęt, to myślałem, że będzie dobrze, ale nie dało rady. Odpinałem też różne rzeczy i włączałem, ale to nawet nie pomagało w zaprzestaniu resetowania

Kurczę, ten gościu do ASRock nie wysyła, a do Śląska mi się nie widzi jechać, bo więcej na wachę pójdzie haha. Jak nie urok, to sraczka…

Czy do tej wejdzie mi ta grafika GeForce GTX 560 SE?

To pytaj drugiego, nawet lepsza, bo 2-3 lata młodsza.

Jeżeli ma standardowy slot pcie, to wejdzie. 560 już chyba na agp nie robili?

Nie, seria 500 była na PCIe także luzik.

Bo ona ma zwykle PCIe x16, a ja mam ją włożoną do PCIe 3.0 x16. Czytałem gdzieś, że jeśli grafikę wsadza się do mniejszego tego (3.0) czyli do na przykład 2.0, to traci wydajność :confused:

Karta ma na 100% Pcie 1.0 lub 2.0, a płyta ma 3.0

Czyli nie będzie spadku wydajności?

Nie, karta da z siebie wszystko.

Niestety, ta druga już sprzedana :frowning:

Da radę znaleźć coś jeszcze wraz z procesorem? Ja szukam i nic nie widzę niestety:/

Co powiecie na tą?

Są, ale droższe… poszukaj jeszcze ofert na płytę i procesor A8 XXXX (FM2 socket). Wiekowo to okolice 2015 r., ale brak możliwości rozbudowy i nie najwyższa wydajność powodują, że mogą być tanie.

Budzet jaki mogę na to przeznaczyć, to 320 zł. Niewiele, ale na szybko muszę go zrobić:/

Ewentualnie taki zestaw: Intel I5 4670K + Asrock Fatl1ty h87

W tym tempie za moment dojdziemy do AM4 :wink:

Nie rozumiem hahaha

Chodzi o to, że pchniesz, co bym sugerował, wszystko i kupić nowego Ryzena na Am 4, Po absolutnych kosztach w granicach pewnie 450-500zł byś się zamknął, a za te procki i ram może z 50-100 zł dostaniesz.(używany Athlon200G 150-Płyta 200-250, Ram 100-150.)

No tak
płyta:


procek:

RAM:

I za 500 zł ma nowoczesny w miarę komputer. Resztę flaków ma.