Jaką płyte i procka do 300zł?

Witam, mam prośbę czy mógłby mi ktoś z was koledzy :slight_smile: na allegro znaleźć w miarę dobrą płytę i dwurdzeniowy procek do niej tak max do 300zł wszystko. No i oczywiście żebym mógł ten sprzęt tam jeszcze załadować:

Intel®

Celeron® CPU 2.66GHz

2.68GHz, 2,00GB RAM

GeForce 6600

Oprócz procka rzecz jasna :slight_smile:

moment, szklana kula nie gotowa jeszcze… juz :smiley:

no wiec, czeka Cie wspaniala przyszlosc, bedziesz bogaty i dlugowieczny…

moze tak jakies parametry tego co masz i czego oczekujesz?

jesli koniecznie dwa jajka na lga775, to masz tanie e7200/8200, asrock dualxxx (agp/pci-e i ddr/ddr2) i zasilacz jakis pewnie - MC400/450W

ja gdzieś za tydzień będę sprzedawać płytkę Gigabyte GA-945GZM-S2. Sam mam C2D E4400 2GHz i śmiga miło. Tak w granicach 110 - 90 zł upchnę :smiley:

P.S - 6600 jest na złącze AGP?

tak mi kula pokazala, bo Autor tylko cyferki przekazal…

i gf6600 jest na agp tez, dlatego podalem plyte, ktora ma obydwa sloty, na wszelki sluczaj

rozważny z Ciebie Wróżek xD chociaż z tego co mi wuj Gogel powiedział, są też 6600 na PCI-E :stuck_out_tongue:

w tym budżecie tylko 1 rdzeń LE :

http://allegro.pl/item624907567_foxconn … _ddr2.html

Sory za niedomówienia może powiem, ze ta płyta co teraz mam to Asus P5LD2 a złącze od grafiki PCI-E.No i może być trochę po za 300 zł powiedzmy do 400. I procesor Intel jakiś , bo podobno lepszy. Dzieki za pomoc.

Dodane 03.05.2009 (N) 11:41

Co myślicie o tej płycie? W sumie wszystko by weszło i dwurdzeniowy też.

PS. A w jakim ona jest stanie?

Idealnym. Nic przy niej nie ruszałem, siedzi w tym kompie od początku, tylko tyle, że nie mam oryginalnego pudełka, kompa kupowałem w całości. Manuala mam.

A ile ma lat??:slight_smile:

1,5 : ) troszke starawa, ale ciągnie dobrze :wink:

Powiem Ci szczeże, że Twoja płyta tez jest dobra, i sądzę, że nie trzeba jej zmieniać, C2D pociągnie luuz :slight_smile:

wygralem zakladzik, dzieki kolego =D>

@Autor - masz dobra plyte, wiec wystarczy, ze dokupisz proca - e8400 moze uda Ci sie wytargowac do 400 pln. (w sumie… kazdy proc na lga775, bez ‘celeron’ w nazwie, bedzie lepszy niz Twoj)

z czasem zmienisz karte na lepsza - dla przykladu: hd4850/gf 260 lub na co tam bedziesz mial kase

No tak koledzy…tylko gdyby producenci nie robili nas w wała i nie ukrywali takich malutkich szczególików jak to, że ta płyta ma Rev 1.2 … To bym nie zawracał wam głowy, a swoją drogą nie ma jakiegoś sposobu na zwiększenie tego Rev-u ?

bywa że kolejna rev. poprawia tylko niezbyt znaczące błędy a bywa tak, że jest to inna konstrukcja w kontekście obsługiwanych procesorów, nic się nie da zrobić jeśli masz na myśli upgrade rev. możesz jedynie sprzedać to co masz i kupić coś lepszego.

Tylko ta moja płyta to chyba 100 nie jest warta??

Dodane 03.05.2009 (N) 23:29

http://www.allegro.pl/item618860921_p5l … gw_fv.html Tą płytkę chyba wezmę co myślicie ? I jaki procek do niej ?