Jaka poczta dla firm? I kilka innych pytań

Witam,

Zakładam własny sklep internetowy, mam własną działalność i chciałbym wiedzieć jaki mail polecalibyście dla firm. Nic ekskluzywnego, zwyczajny mail dla firm.

Pytanie nr. 2 - Jaki hosting polecacie dla sklepu internetowego? Jchost byłby dobry?
Pytanie nr. 3 - W którym miejscu najlepiej rejestrować nazwę domeny? Polecicie coś?

Dziękuję i pozdrawiam.

PS. Jeśli temat jest w złym miejscu to przepraszam. Ale sądzę, że jest w dobrym.

Ad. 3: polecam OVH - mają dobrą jakość usług i tanie przedłużenie domeny.
Ad 2: dość dobry i tani hosting jest w Hekko24 (nie wiem, czy mają w ofercie sklep - chyba nie - ja go nie potrzebowałem).

1 polubienie

Ad 1: G Suite
Ad 2: OVH VPS
Ad 3: OVH

1 polubienie

Czy na OVH będę mógł własny sklep w opencarcie postawić sobie? Bo nie zaznaczyłem tam żadnej joomli ani nic z tych rzeczy?

  1. mydevil.net
  2. mydevil.net
  3. od lat używam https://www.domeny.tv/
1 polubienie

No dobrze, ostatecznie wykupiłem już domenę i hosting 250gb. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

1 polubienie

Powodzenia w biznesie!

2 polubienia

Dziękuję bardzo :slight_smile:

osobiście OVH odradzam po ostatnich wariacjach jakie miały miejsce i samo działanie usługie pozostawia wiele do życzenia. co do poczty firmowej to tylko G Suite, osobiście brałem od partner bo było taniej i wdrożenie za free :slight_smile:
dla mnie dużym plusem było też że mam w całym pakiecie wszystkie aplikacje google i dysk bez limitu, co w zespole graficznym sprawdza się idealnie

1 polubienie

Faktycznie też mnie zaskoczyła amatorszczyzna OVH, ale już wykupiłem u nich domenę, maila i hosting. W sumie to nie żądają dużo, płatność co roku, jedną wpadkę im jeszcze wybaczę, nad drugą pomyślę, trzeciej nie przepuszczę.

Ale dzięki za post, przyda się pewnie także innym :wink:

Trudno sie z tym nie zgodzic, przy prowadzeniu wlasnego biznesu warto zainwestowac w taka wlasnie opcje. W sumie najlepiej to miec wszystko jako pakiet u jednego sprawdzonego dostawcy. Niestety w kwestii bezpieczenstwa i prywatnosci sporo sie pozmienialo w ostatnich latach. Bez wykupienia platnej skrzynki nie ma co nawet na nia liczyc … jak widze jakies firmy dajmy na to na portalach gdzie adres email jest zalozony na darmowym hostingu … to az mnie ciarki po plecach przechodza i omijam ich dalekim lukiem. Przeciez samo wykupienie konta pocztowego to jest jakas groszowa sprawa … pierwsza z brzegu oferta https://www.nazwa.pl/poczta/ Natomiast w oczach potencjalnego klienta daje to bardzo duzo do zaufania, nie macie tez takiego odczucia? Jesli chodzi o moja skrzynke mailowa to uzywam protonmail i nie mam zbytnio powodow do narzekania.